www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Skorzystaj z wakacyjnej promocji na pływalni w ICDS Łomianki

Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe w Łomiankach przy ul. Sztaszica zaprasza dzieci i młodzież (do 18 roku życia na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej) do skorzystania z wakacyjnej promocji na pływalni. 

Od 24.06 do 19.07.2024 r. od poniedziałku do piątku w godz.6:00-18:00 bilet wstępu dla dzieci i młodzież (do 18 roku życia na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej) kosztuje  3,00 zł za 45 minut (po przekroczeniu 45 minut dopłata wg cennika).

Pod koniec lipca planowana jest przerwa technologiczna, podczas której, jak co roku, będą prowadzone niezbędne prace konserwacyjne. Szczegóły wkrótce.

 

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Kinga Młyńska

  Nie rozumiem ustalania przerwy technicznej w wakacje. Zróbcie ja we wrześniu, kiedy szkoły jeszcze z grafikami nie ruszą a dzieci już wrócą do szkół. Przerwa techniczna w wakacje to najbardziej głupi termin z możliwych.

  3
  1
  Odpowiedz
  • WeronikaZ.

   Też się kiedyś dopytywałam o termin przerw w wakacje. Też mi się to wydawało głupie. Ale okazuje się, że właśnie w wakacje jest najmniejsze zainteresowanie basenem. Najmniej osób przychodzi.

   2
   0

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *