www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Smak brytyjskiej kuchni w Auchan

Chcesz się dowiedzieć, jak przygotować tradycyjne brytyjskie potrawy? A może chciałbyś zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z królową? Wszystko to będzie możliwe w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Podczas dnia kuchni brytyjskiej gościem specjalnym w galerii będzie Kevin Aiston, który zaprezentuje swoje kuchenne umiejętności. Na wszystkich czekają także wyjątkowe atrakcje. Wstęp wolny!

Kuchnia brytyjska kryje wiele ciekawych przepisów oraz niepowtarzalnych smaków. Te najbardziej charakterystyczne będzie można odkryć w sobotę 21 marca w pasażu Centrum Handlowego Auchan w Łomiankach. To tu, podczas otwarcia „Brytyjskiej Wyspy Smaków” na gości obiektu czekać będzie wiele smacznych atrakcji.

Jedną z nich będą pokazy kulinarne w wykonaniu gwiazdy programu telewizyjnego „Europa da się lubić” Kevina Aistona. Przy specjalnym stanowisku w galerii handlowej Brytyjczyk pokaże, jak przyrządza się tradycyjne potrawy. Powstaną między innymi takie dania, jak pieczona jagnięcina czy tradycyjne naleśniki. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także z jakich składników składa się klasyczna przekąska zwana „ploughman’s lunch”. Każdy będzie miał także okazję skosztować przygotowanych podczas pokazu dań.

Otwarciu „Brytyjskiej Wyspy Smaków” w galerii handlowej Auchan w Łomiankach towarzyszyć będą także liczne atrakcje – dzięki specjalnej ściance fotograficznej każdy będzie mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z królową Elżbietą II lub brytyjskim gwardzistą. Do zdjęć będzie można również zapozować z animatorem w tradycyjnym szkockim stroju. Wydarzenie będzie także okazją, aby uzyskać autograf samego Kevina Aistona.

Atrakcje przygotowane zostały z okazji otwarcia w łomiankowskim obiekcie stoiska z brytyjskimi produktami spożywczymi. „Brytyjską Wyspę Smaków” oficjalnie otworzy Pani Sarah Tiffin, zastępca szefa misji w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie. Po jej otwarciu klienci galerii będą mogli zaopatrzyć się w oryginalne artykuły brytyjskich producentów takie, jak chutney’e, dżemy, pasty, herbaty, marynaty czy soki.

Smak Wielkiej Brytanii będzie można poznać w sobotę 21 marca w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Otwarcie „Brytyjskiej Wyspy Smaków” oraz pokazy gotowania rozpoczną się o godzinie 14.00 i potrwają do 17.30. Udział w atrakcjach jest bezpłatny!

Smak brytyjskiej kuchni w Auchan

Smak brytyjskiej kuchni w Auchan

Smak brytyjskiej kuchni w Auchan

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *