www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Smakowity Dzień Vege

Wegetarianizm to sposób odżywiania, a dla wielu również styl życia. Wszystkich, którzy chcieliby bliżej poznać zasady tej diety, Centrum Handlowe Auchan Łomianki zaprasza na wyjątkowe vege spotkanie.

W najbliższą sobotę 22 października w pasażu galerii handlowej każdy będzie mógł zasięgnąć porady dietetyka. Podpowie on między innymi, jakie produkty powinny się znaleźć w diecie, jeśli rezygnujemy z mięsa, a także na co zwrócić szczególną uwagę i jak czytać etykiety? W pasażu galerii pojawią się także specjalne stanowiska, przy których odbywać się będą degustacje wegetariańskich produktów, w tym pierogów przyrządzanych na 100 różnych sposobów.

Liczne atrakcje czekać będą także na najmłodszych uczestników spotkania. Maluchy wezmą udział w kreatywnych warsztatach plastycznych, podczas których stworzą warzywne postaci. W ruch pójdą wykałaczki, barwne guziki, wstążeczki oraz oczywiście warzywa. Goście spotkania wezmą również udział w konkursie na plakat promujący wegetarianizm. Każdy uczestnik zabawy nagrodzony zostanie przypomną „Jestem Vege!”, a autorzy najwyżej ocenionych przez jury prac otrzymają upominki.

Smakowity Dzień Vege odbędzie się w sobotę 22 października w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Atrakcje dostępne będą od godziny 11.00 do godziny 19.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Smakowity Dzień Vege

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *