www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Śniadanie na trawie

Po deszczowej sobocie przyszła słoneczna i ciepła niedziela, dlatego bez przeszkód mógło odbyć się – zaplanowane na ten dzień – pierwsze Śniadanie na Trawie.

Piknik zorganizowano na trawniku i placyku przed Urzędem Miejskim w Łomiankach w godzinach 10.00-16.00. Pojawili się wystawcy proponujący ciekawe produkty konsumpcyjne, które można było zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą do domu. Organizatorzy przygotowali stoły gdzie w piknikowej atmosferze można było posiedzieć, zjeść, zrelaksować się, a czasem nawet schłodzić mgiełką wody przylatującą wraz z wiatrem z kurtyny wodnej.

Wystawców nie było wielu, ale być może z czasem ich przybędzie.Podobne targi żywności mają się odbywać przez całe wakacje, w co drugą niedzielę, więc kto nie był będzie miał jeszcze okazję w nich uczestniczyć.

Imprezy tego typu stają się coraz bardziej popularne. Organizowane są w wielu miastach, w tym również w Warszawie, mają na celu m.in. promocję zdrowej żywności, popularyzują zdrowy styl życia, realizują ideę wspólnego biesiadowania na łonie natury, dają okazję do sąsiedzkich spotkań w luźnej atmosferze i lokalnej integracji.

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

Śniadanie na trawie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

6 komentarzy

 1. MAX

  Bardzo dobra i rzeczowa relacja. Za to lubię Lomianki.Info
  Sam piknik osobiście uważam za średnio udany. Za mało akcentów eco. Takie pikniki organizowane są w innych miastach przez ludzi z niezależnych stowarzyszeń co przynosi najczęściej dobre ecoefekty.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. gość

  po pierwsze – to nie jest targ śniadaniowy – ponieważ takowy odbywa się na żoliborzu, woli i w wilanowie a podpinanie się pod tą nazwę jest zwykłym świństwem i typowym polskim działaniem

  po drugie – większość produktów była przechowywana w sposób arcy nieprofesjonalny i absolutnie nie zgodny z zaleceniami lokalnego sanepidu

  po trzecie – ceny kosmos

  po czwarte – czy nie ma w łomiankach ładniejszych miejsc ?

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Byle jak, byle szybko, byle było pod patronatem 🙁

  Do oryginalnego Śniadaniowego ofertą i organizacją się nie umywa. Szkoda, bo ponoć miało to być organizowane nie przez urzędników-polityków tylko przez mieszkańców. Pewnie byłoby lepiej.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Gonzo

  Już nie ma co narzekać. Wiadomo, że wszystko teraz jest liczone na efekt wyborczy. To jest oczywiste dla każdego myślącego człowieka.
  Tak było, jest i będzie.

  Teraz zależy wszystko od „naiwności” wyborców czyli nas. Czy jesteśmy gotowi na kolejne cztery lata awantury i konfliktu bez większych efektów, czy jednak podstawimy na kogoś dla kogo współpraca i dialog na temat zasadniczych tematów są ważniejsze.

  Ja osobiście mam już dość konfliktów, propagandystów i wichrzycieli.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Oczywiście opozycji zawsze wszystko żle jesteście żałosni.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Gonzo

  Jeżeli każdy kto jest przeciw polityce nienawiści, agresji, atakom personalnym i propagandzie jest nazywany przez burmistrza „opozycją” to przyznaje się bez bicia – tak, ja też jestem opozycją!

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *