www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Soojki książka dla dzieci

Mieszkanka Łomianek Dorota Lipińska, znana z działalności w ramach soojka.pl, debiutuje właśnie jako pisarka książek dla dzieci.

W dniach 22-25 maja odbedą się Warszawskie Targi Książki / Warsaw Book Fair 2014 (Stadion Narodowy w Warszawie), na których autorka będzie promować swoją książkę – „Duda i wielka przygoda”. 24 maja w godz. 11.30-12.30 oraz 25 maja w godz. 15.00-16.00 pisarka będzie podpisywała książkę.

Mieszkańcy Łomianek, którzy nie dotrą w tych dniach na targi, będą mieli szansę nabyć egzemplarz książki w siedzibie soojka.pl przy ul. Warszawskiej 160 (w podwórku).

Dorota Lipińska – absolwentka filologii polskiej oraz podyplomowych studiów o literaturze dla dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Warszawskim. Pisarka, felietonistka, trenerka umiejętności wychowawczych. Entuzjastka małych lokalnych społeczności i okazjonalnego wtapiania się w tłum wielkiego miasta. Słucha Elvisa, Janis Joplin i Hani Banaszak, czyta nieustannie, ogląda coś co jakiś czas. Twierdzi, że to dzięki swojej córce, Duśce, odkrywa świat, którego granice nie sięgają tylko po horyzont.
W Łomiankach od 4. roku życia. Angażuje się w życie lokalnej społeczności organizując warsztaty dla dzieci i rodziców oraz spotkania dla kobiet – Latające Kręgi, a niedługo także miejsce satelickie dla Big Book Festival, w ramach którego 14-15.06.2014 w soojka.pl oraz w EduArt i Bibliotece w Łomiankach odbywać się będą różne warsztaty i wydarzenia.

am.

Soojki książka dla dzieci

Soojki książka dla dzieci

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *