www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Spotkania z Teatrzykiem

Mówi się, ze człowiek tworzy kulturę, ale i kultura… tworzy człowieka. Warto już od najmłodszych lat uwrażliwiać dzieci na sztukę i kształtować pozytywne postawy w obcowaniu z nią. „Spotkania z Teatrzykiem” w Galerii Łomianki udowadniają, że sobota w centrum handlowym nie musi generować „wychowawczego poczucia winy”! Już 15 września (sobota) o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00 odbędą się bezpłatne spektakle dla najmłodszych.

Wrześniowe przedstawienie „Szewc Dratewka” opiera się na dobrze znanej nam wszystkim baśni pod tym samym tytułem, autorstwa Janiny Porazińskiej. Jeżeli jednak myślicie, że znacie przygody Dratewki, to jesteście w błędzie. Okazuje się, bowiem że pewne występujące postacie, które z pozoru wyglądają na bardzo niewinne oraz smok ziejący ogniem, całkowicie zmieniają tok wydarzeń spektaklu.

Dratewka jest skromnym szewczykiem, który przemierza miasto w poszukiwaniu ludzi, którym mógłby ofiarować swoją mistrzowską pomoc.Pogodna postać Szewca Dratewki z łatwością nawiązuje kontakt z najmłodszą publicznością i wprowadza ją do pełnego przygód świata. Jakie niespodzianki go czekają, przekonajcie się sami!

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *