www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Spotkanie z dietetykiem

Zbliżają się coraz cieplejsze dni. Zrzucamy z siebie grube swetry i kurtki, zamieniając je na zwiewne sukienki.Planujemy wymarzone wakacje, a to również czynnik, który motywuje kobiety do zadbania o swoją sylwetkę.Każda kobieta chce czuć się atrakcyjniei mieć piękne ciało. Warto zatem się dotego odpowiednio przygotować. Specjalniedla naszych klientek przygotowaliśmybezpłatne spotkanie z dietetykJowitą Nesterowicz (886 867 172)z Łomianek, które odbędzie się 16 maja2015 r. Zapraszamy zatem wszystkiechętne osoby do Drogerii Hebe w Łomiankach.

Hebe to nie tylko piękno, ale równieżzdrowie. W kwietniu odbyło się bezpłatnespotkanie ze stylistką paznokci, którawykonywała masaże i peelingi dłoni orazmanicure hybrydowy. Nasze klientki byłyzachwycone, dlatego też podążając tymtropem, Hebe w dniu 16 maja zapraszakażdą osobę, która będzie chciała skorzystaćz porad żywieniowych oraz wykonaćpomiary składu ciała (masa ciała,zawartość tłuszczu i mięśni w organizmie),a świetna i fachowa obsługa Hebepomoże również dobrać odpowiedniekosmetyki pielęgnacyjne, aby Twoja skórabyła nawilżona, wygładzona i jędrna.Każda osoba znajdzie dla siebie coś wyjątkowego.

Cieplejsze dni to również powód dozmiany makijażu na lekki, kolorowy i rozświetlający.I tu również każdy może poczućsię jak gwiazda. Przyjdź, i skorzystajtego dnia z bezpłatnego makijażu, którynie tylko ożywi Twoją cerę, ale wywołauśmiech na Twojej twarzy. Dowiesz sięrównież jakie trendy w makijażu czekająna Ciebie tego lata.

Załoga Hebe czeka na Ciebie! Pamiętaj, żedla nas, to Ty jesteś najważniejsza!

Drogeria Hebe w Łomiankach (Galeria MarcPol)
ul. Warszawska 201/203

Spotkanie z dietetykiem

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *