www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Spotkanie z kandydatami PO do PE

16 maja 2014 roku w ICDS odbyło się spotkanie z kandydatami do parlamentu Europejskiego z listy Platformy Obywatelskiej.

W spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt – mieszkańcy Łomianek, przedstawiciele sołectw i osiedli, wiceburmistrz Piotr Rusiecki, radni Rady Miejskiej oraz radni Powiatu Warszawskiego Zachodniego (Renata Nawotka, Magdalena Wójcicka, Tadeusz Krystecki, Marcin Etienne, Wojciech Berger, Tomasz Rusinek, Piotr Wolanin).

Po prezentacji kandydatów (Danuta Hübner, Paweł Zalewski, Alicja Olechowska, Marcin Święcicki, Kinga Gajewska, Krzysztof Skolimowski) wiodącym tematem dyskusji były sprawy dotyczące roli Unii Europejskiej w „konflikcie ukraińskim” oraz wprowadzenie waluty euro. Z tematów bardziej lokalnych mówiono o wałach przeciwpowodziowych; prawie samorządowym, planowaniu przestrzennym…

Spotkanie z kandydatami PO do PE

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. wyborca

  Szkoda, że kandydaci z innych partii mają gdzieś Łomianki 🙁
  Bardzo zawiodłem się na aktywności koła PiSu i członków proburmistrzowskiego Stowarzyszenia Dobro Wspólne. Pana Maciarewicza to potrafili ściągnąć na występy do Domu Kultury a jak potrzeba kandydatów poznać to nie ma komu się o to postarać.

  A pan Piotr Rusiecki wszędzie opowiada jakie to te PO niedobre a tu proszę przyszedł i w pierwszym rządzie siedzi? Co się stało?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. NIEZALOGOWANY

  Dlaczego wszystkie komitety nie mogą się dogadać i zorganizować wspólnej debaty wszystkich kandydatów? Czy reszta polityków uważa, że nie ma potrzeby przedstawienia się wyborcom z Łomianek?
  Albo chociaż debata tych najważniejszych ugrupowań do by było coś. A tak to co mamy sobie o pozostałych myśleć? Chcą naszych głosów czy nie chcą?

  ps. mi najbardziej przekonują z tych powyżej Pani Hubner i Pan Zalewski

  0
  0
  Odpowiedz
 3. OPTYMISTKA

  Ta wizja konwencji i debaty w Łomiankach na europejskim poziomie, zrodziła się wczesna wiosną w głowie skromnego profesjonalisty Andrzeja Rafała Wojciechowskiego – pierwszego Radnego Sejmiku Wojewódzkiego z Łomianek. Przygtował scenariusz, który będzie inspiracją także dla innych. Z uporem i determinacją porwał do pracy innych, nie tylko członków koła czy regionu Platformy Obywatelskiej.
  W jego wizji nie zamyka się drzwi nikomu, także Włodarzom Miasta i Gminy. Organizacja na wysokim poziomie. Profesjonalne prowadzenie. Wierzę, że sukces tej Konwencji da szansę wielu mieszkańcom, także młodzieży Miasta i Gminy Łomianki na świadomy udział w Eurowyborach 25 maja 2014 r.
  Dziękuję.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. fijołek

  Byłem na tym spotkaniu i potwierdzam wszystko profesjonalnie przygotowane, nawet władze zostały przyjęte godnie chociaż na to nie zasługują ( plucie jadem przez P. Rusieckiego na PO przy każdej okazji).
  Szkoda tylko że władze nie należycie informują o wyborach do EP,
  mieszkańcy nie wiedzą nic na temat wyborów brak ogłoszeń wszędzie w każdym sołectwie i osiedlu. Widocznie Pani urzędnik wyborczy ma to gdzieś. Dobrze że na info można znaleść informacje, ale nie każdy mieszkaniec korzysta z internetu.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *