www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Spotkanie z Krzysztofem Skowrońskim

15 lutego 2013 w ICDSie odbędzie się spotkanie z dziennikarzem, założycielem internetowego radia WNET – Krzysztofem Skowrońskim.

Krzysztof Skowroński, urodził się w l965 roku. Dziennikarz, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Ukończył filozofię na UW.
Pracę w mediach rozpoczął w roku 1990 w Radiu Zet, gdzie prowadził programy: „Gość Radia Zet”, „Śniadanie z Radiem Zet””, „Koktajl Mołotowa””, „Jazda Polska””.
Po odejściu z Zetki w r. 2000 współpracował z radiową „Trójką””, gdzie prowadził codzienne rozmowy z politykami w porannym programie „Salon poli-tyczny Trójki””. W lipcu 2006 r. został dyrektorem „Trójki””. Odwołany został z tej funkcji w lutym 2009 r.
Współpracował także z telewizją: WOT — „Rozmowa dnia””, TVP1 -„On czyli kto?”” i „Gość Jedynki””, Telewizją Puls – „Rozmowa Dnia””. W Polsacie prowadził m.in. „Wywiad Skowrońskiego”” oraz cotygodniową debatę „Biały kot czy czarny pies””.
Założyciel i prezes internetowego Radia „Wnet””.
Od 1 października 2011 jest prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Laureat dziennikarskiej nagrody im. Dariusza Fikusa za 2006 r.

redakcja@lomianki.info

Spotkanie z Krzysztofem Skowrońskim

Spotkanie z Krzysztofem Skowrońskim

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *