www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Spotkanie z posłanką Nowoczesnej

.Nowoczesna zaprasza na spotkanie z posłanką Kornelią Wróblewską, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 21 marca o godzinie 18.30 w sali konferencyjnej w POLMO przy ul. Warszawskiej 31.

[ogłoszenie płatne]

Spotkanie z posłanką Nowoczesnej

Spotkanie z posłanką Nowoczesnej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

15 komentarzy

 1. Albert

  Czy to jest biuletyn partyjny zdrajców Narodu Polskiego ?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Zuzanna

  Oho!! Komuna wróciła, kto nie z nami, ten przeciwko nam. Każdy kto przeciw partii, to zapluty karzeł reakcji, i zdrajca narodu. Ale to juz było!!! To komuna w czystej postaci. Albercie, czy jesteś komunistą? Czy w swoim czasie należałeś do PZPR?

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Albert

  Z Komuną to ja walczyłem i moja rodzina a mój dziadek z żydowski nasieniem które teraz jako Nowoczesna ,PO i tym podobne kanalie odstawione od koryta nie mogące dalej rozkradać Polski .Zuzanno czy jesteś sponsorowana przez judaszy w chałatach i czy twoja cała rodzina służyła czerwonej zarazie czyli PZPR i SB bo na to wygląda

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Grażynka

  Nareszcie ktoś z otwartym i liberalnym spojrzeniem na świat odwiedzi Łomianki. Przyjaciele Burmistrza Dąbrowskiego z otoczenia Ministra Maciarewicza są wszędzie. Zaczęło być troche duszno.

  Dobrze, że ktoś zaprosił Panią Poseł Wróblewską do Łomianek.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Zuzanna

  Albercie,

  Twój język ” żydowskie nasienie, kanalie, koryto, jaudasze, w chałatach” jest specyficzny dla minionych czasów wczesnego PRL, chyba musiałeś być aktywnym członkiem, lub funkcjonariuszem. Słów brak!! To jest język nienawiści, język systemu totalitarnego.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Prawdziwy

  Tak jak Albert zapytuje się czy Nasz Pan Burmistrz Tomasz Dąbrowski zezwolił na to spotkanie? Może powinnna się tym zainteresować Komisji Bezpieczeństwa z Rady Mieasta i Straż Miejska?
  W Komisji Bezpieczeństwa jest Radny Krzysztof Terczyński i jest też Pan Przewodniczący Tadeusz Krystecki którzy mają wieloletnie doświadczenie w sprawach bezpieczeństwa. Obaj też mają umocowanie u Pana Burmistrza Dąbrowskiego.
  Zajmijcie się tym Panowie.

  Burmistrz Tomasz Dąbrowski zmienia Łomianki na lepsze, już widać zmiany. Burmistrz dba też o to aby w Łomiankach nie rozpełzła się lewacka ideologia.
  Burmistrz Tomasz Dąbrowski to Najlepszy Burmistrz Łomianek.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Albert

  Zuzanno chyba jesteś spokrewniona z TW Bolkiem a twój język jest przejawem albo nie wiedzy o losach Polski albo głupoty.Pozdrowienia dla kolegów z ORMO,PZPR,UB i SB

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Zuzanna

  Dzieki za pozdrowienia od kolegów z rady miejskiej))) Ty się z nimi widujesz codzienne. ORMO lub MO – kto tam służył? UB /SB – kto w tej organizacji z twoich kolegów z rady działał?
  Dobieraj rozważniej znajomych i współpracowników i kolegów Albercie.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Mirka

  Brawo za odwagę! W Łomiankach gdzie u władzy osoby kojarzone z Maciarewiczem organizować spotkania bez patronatu, t trzeba być odważnym.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. gender na rowerze

  Przynajmniej ma jaja. Płaci za ogłoszenie, a wydawca gazety zaznacza że to artykuł opłacony. Znamy taką posłankę Partii Ideologicznie Słusznej, której gazeta gminna dała pół strony na niby-artykuł o sprawach Łomianek, a w zasadzie reklamę wyborczą na dzień przed wyborami. Ogłoszenie na pół strony kosztuje ok.4oozł, nie majątek ale pani posłanka nie pogardziła i tym. Jeszcze jej gmina oddała salonik w centrum na biuro!

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Spokojny

  Kochany administratorze, wulgarne komentarze to bym raczej kasował (Albert – język nienawiści i propagandy rodem z PRL). Nie bardzo rozumiem czemu wszyscy mają kochać jedno ugrupowanie polityczne, a nienawidzić inne. Szanujmy siebie i innych. Poznajmy propozycje, oceniajmy po programie i po czynach. Chętnie przyjdę i posłucham, wszystkich rozsądnych zachęcam do tego samego. Nie dajmy się skłócić 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 12. Mikuś

  Nowoczesna jest chyba najlepszą opcją na naszej scenie politycznej. Mają naprawdę wspaniałych polityków, ludzi którzy coś osiągnęli, specjalistów w danych dziedzinach, a nie matołów i krzykaczy jak w PiS czy PO.
  Nie znam posłanki Wróblewskiej, ale to spotkanie w Łomiankach to idealny powód, aby ją poznać.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. arbi

  Nie podoba mi się to co dzieje się wokół Trybunału. Chociaż uważam za błędne twierdzenie, że jest on obrońcą władzy sądowniczej. Jego członkowie wybierani są przez polityków z krwi i kości i działają pod dyktando władzy -jeśli jest takie zapotrzebowanie. Patrz uchwała o składkach na OFE. Dla mnie jest jasne, że ta formuła się wyczerpała i należy pracować nad inną. Tę robotę powinni wykonać politycy a nie donosiciele. Postawa nowoczesnej i po skreśla ich z listy osób do rozmowy. W kraju, który miał w swojej historii wielu zdrajców, donoszenie do gremium zagranicznego jest głupotą, szczytem chamstwa i oznaką słabości.

  0
  0
  Odpowiedz
 14. mim

  Mam pytanie, co się dzieje z „Ruchem Palikota” ? Do niedawna to ta partia była ucieleśnieniem postępu i „otwartego i liberalnego spojrzenia na świat”.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. pajkrz

  ciekaw jestem Panie Albercie z którymi żydami walczył Pana dziadek i w jaki sposób to robił? Może pracował w obozie koncentracyjnym naprzykład w obecnym Sztutowie? Tam była uwięziona moja mama, nie była żydówką, widziała za to wielu gorliwych pracowników bardzo skrupulatnie wykonujących swoje zadania. A może był komunistą który nie wierząc w Jezysa i naszą religię walczył z kościołem który sławił na mszach słowa wielu żydów, nie tylko Jezusa? Nasza historia jest bardzo pokręcona iskomplikowana, wojny ,rozbiory, niewola, nie wiesz drogi Albercie w kim zakochała się Twoja babka i czyja tak naprawdę krew płynie w Twoich żyłach więc zanim zaczniesz kogokolwiek obrazac troszkę się nad tym głębiej zastanów.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *