www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Stanisław Sojka Sextet

Jazz z elementami brzmień rockowych, mądra treść w niewątpliwie stylowym wykonaniu, perfekcyjny akompaniament i bezpośredni konktakt z publicznością… tak krótko można opisać koncert składu Stanisław Sojka Sextet.

Stanisław Sojka (klawisze, śpiew) – to niekwestionowana indywidualność polskiej sceny muzycznej, muzycy mu towarzyszący to wirtuozi w swych profesjach (Michał Zduniak – perkusja, Kuba Sojka – perkusja, Zbyszek „Uhuru”” Brysiak – instrymenty perkusyjne, Przemek Greger – gitara, Mario Matysek – gitaa basowa).
Koncert uświetniły Natalia i Paulina Przybysz – liderki zespołu Sistars. Dwie wokalistki nie tylko obdażone wyśmienitym „”brzmieniem”” ale i potrafiące je wykorzystać.
Ponad dwugodzinny koncert – w sympatycznej atmosferze JazzCafe – był wydarzeniem, które nie często zdarzają się w Łomiankach.

Ale… już 06.02.2008 r. w środę o godz. 20.00 JazzCafe zaprasza na kolejne spotkanie ze Stanisławem Sojką, które odbędzie się w ramach Festiwalu Pilsner Urquell Perspective. Wcześniej (31.01.2008 r. godzina 20.00) w ramach tego samego Festiwalu odbędzie się koncert nazywanego „”Pierwszą Gitarą Rzeczpospolitej”” Marka Napiórkowskiego. Informacje i rezerwacja biletów tel. (0-22) 751 41 12 oraz jazzcafe@jazzcafe.com.pl

Więcej zdjęć z koncertu w FOTO-GALERII LOMIANKI.INFO. Zapraszamy!!!

redakcja@lomianki.info

Stanisław Sojka Sextet

Stanisław Sojka Sextet

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *