www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Sto turniejów dla Jerzego…

Udaje nam się robić ostatnio najlepsze turnieje tenisa stołowego w kraju. Mamy największą frekwencję, pulę nagród i poziom sportowy. Hasło: „Łomianki” – znane jest w 1000 klubach.

Tym razem akcja jest jeszcze większa. Razem ze sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaproponowaliśmy wszystkim grającym w popularnego ping ponga – MEGA IMPREZĘ. Kilka zaprzyjażnionych firm ufundowało nagrody, które roześlemy do 100 miejsc. Kluby, szkoły, domy kultury rozegrają turnieje tenisa stołowego połączone ze zbiórką, w kraju i poza granicami, dla Jurka Owsiaka i jego ORKIESTRY. Ten tekst piszę 10 grudnia – a mamy już 70 zgłoszeń.

„Generał WOŚP” podpisał 100 pamiątkowych desek. Zdobyliśmy sporo pucharów, piłki z autografami najlepszych zawodników oraz masę innych pamiątek do rozesłania.

Informacja o naszej akcji znajduje się na stronie głównej Wielkiej Orkiestry i wszystkich stronach zajmujących się naszą dyscypliną.Jeśli 13 stycznia rozegramy 100 TURNIEJÓW TENISA STOŁOWEGO DLA JERZEGO – to kasa (wpisowe + zbiórka wolontariuszy) będzie gigantyczna.

Non stop szukamy fundatorów nagród i osób pragnących pomóc. Mamy w Łomiankach oryginalny pomysł, który potrzebuje wsparcia. Kto następny?

Waldemar Czapsk
iwww.spts.com.pl

Gazeta Łomiankowska nr 26/2007

Sto turniejów dla Jerzego...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *