www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Święto Spółdzielczości Bankowej

W dniu 29 czerwca 2014 r. na terenie całego kraju odbędą się obchody Święta Spółdzielczości Bankowej 2014. Święto Spółdzielczości Bankowej obchodzone jest od wielu lat, lecz dotychczas miało charakter lokalny. Tegoroczne, ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej organizowane jest w nowej formule „dnia otwartego” bankowości spółdzielczej i stanowi wspólną inicjatywę wielu banków spółdzielczych, które w ramach jednego wydarzenia będą świętowały w swoich środowiskach lokalnych. Obchody Święta zostaną zorganizowane nie tylko na szczeblu lokalnym, ale również na szczeblu centralnym.

Święto Spółdzielczości Bankowej 2014 zostało objęte Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego 25-lecie Wolności. Patronem medialnym Święta jest natomiast TVP 1 oraz magazyn „Głos Banków Spółdzielczych”. W ramach obchodów centralnych Święta, w dniu 27 czerwca br. w Sali Kolumnowej Sejmu RP odbędzie się konferencja „Społeczna rola banków spółdzielczych w Polsce”, nad którą Patronat objął Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak. W miejscu konferencji planowana jest wystawa prezentująca zmiany, jakie zaszły w sektorze bankowości spółdzielczej na przestrzeni ostatnich 25 lat. Lokalnie banki spółdzielcze organizują w swoich środowiskach działania atrakcje i wydarzenia, każdy według własnego uznania oraz stosownie do swoich możliwości i aspiracji, jednak w ramach jednego wydarzenia oraz pod wspólnym, ogólnopolskim hasłem „Dzień z Bankiem Spółdzielczym”.

Na poziomie centralnym, jak i lokalnym, Święto Spółdzielczości Bankowej posiada jednolitą identyfikację wizualną. Specjalnie przygotowane, jednolite projekty graficzne oraz materiały promocyjne są udostępniane wszystkim bankom spółdzielczym w Polsce, które będą wykorzystywały je podczas obchodów lokalnych Święta. Ponadto, w ramach patronatu medialnego TVP 1, przewiduje się audycje realizowane w programach „Tydzień” oraz „Agrobiznes”.

Celem, a zarazem ambicją organizatorów jest, aby podczas tegorocznego Święta, banki spółdzielcze w całej Polsce świętowały wspólnie, w ramach jednego, ogólnopolskiego wydarzenia. Święto Spółdzielczości Bankowej obchodzone w takiej atmosferze, będzie doskonałym podkreśleniem roli sektora w życiu społeczno-gospodarczym kraju oraz jego integracji. Święto Spółdzielczości Bankowej 2014 wpisuje się również w jubileuszowe obchody obywatelskiego Święta Wolności, ogłoszonego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.

Święto Spółdzielczości Bankowej

Święto Spółdzielczości Bankowej

Święto Spółdzielczości Bankowej

Święto Spółdzielczości Bankowej

Święto Spółdzielczości Bankowej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

  1. Teresa

    Zlikwiduję konto w MBS za wspieranie i finansowanie lomianki.info

    0
    0
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *