Syrenka EURO2012 na Warszawskiej…
Przed Sklepem z Winami przy ulicy Warszawskiej 77 stanęła dziś Syrenka Mistrzostw Europy EURO 2012 wylicytowana na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
„Zaangażowaliśmy się w pomoc WOŚP głęboko wierząc, że wraz z Jurkiem Owsiakiem wspieramy szczytny cel, którym w tym roku jest pomoc dzieciom i seniorom. Uważamy, ze akcje WOŚP to świetna inicjatywa pomagająca potrzebującym.”” – mówi właściciel sklepu Piotr Korzeniewski.
Mamy nadzieję, że ta niepowtarzalna pamiątka minionych Mistrzostw wpisze się na stałe w łomiankowski krajobraz 🙂
redakcja@lomianki.info
„
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
15 komentarzy
Wyślij komentarz
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #153
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
Michał Koterski spotkał się z młodzieżą z Łomianek. „To od was zależy, jaką jakość będzie miało wasze życie”
- Za każdym hejtem stoi cierpienie, a czasem zwykłe pytanie. "Jak się czujesz?" może uratować komuś życie - mówił...
ZaŁOMOTali po raz siódmy. Festiwal muzyki młodzieżowej w Łomiankach
Przy Centrum Kultury w Łomiankach po raz siódmy rozbrzmiał ŁOMOT. Publiczność mogła usłyszeć różnorodne brzmienia - od...
Łomianki świętowały 75. urodziny Mistrza. Wyjątkowy jubileusz Henryka Miśkiewicza
Tak jak przypuszczaliśmy, jubileuszowy koncert z okazji 75. urodzin Henryka Miśkiewicza okazał się jednym z...
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki podsumowuje kadencję. Inwestycje, umowa z ZTM, problemy kadrowe
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki Sp. z o.o. Paweł Gutkowski przedstawił podsumowanie działań realizowanych przez...
„Znowu zostaliśmy postawieni pod ścianą”. Radni wstrzymują decyzję o 10-milionowej pożyczce
Radni Rady Miejskiej w Łomiankach nie poparli projektu uchwały dotyczącej zaciągnięcia pożyczki w wysokości 10 mln zł...
Długi weekend na Mazowszu!
Rowerem, kajakiem albo pieszo. Mazowsze to idealne miejsce dla wielbicieli zamków, skansenów, pałaców, meandrów rzek i...
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #152
A w tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
14,99 proc. podwyżki za wodę i ścieki? ZWiK Łomianki wydał oświadczenie, ale nie odpowiedział na pytania
W trakcie dyskusji o zmianie taryf za usługi wodno-kanalizacyjne wielokrotnie padała liczba 14,99 proc. W związku z...















długo nie postoi
Fajnie. Gratuluje pomysłu właścicielowi sklepu.
Bardzo fajny pomysł. To jedna z 16 syrenek, które stały w czasie Euro w Warszawie.
Super. I jakie to symboliczne z tą rosyjską flagą.
Teraz trzeba tylko pilnować aby jakiś wandal pseudopatriota jej nie zniszczył.
Janek nie oceniaj tak nisko sąsiadów. Chyba nikomu zdrowemu na umyśle nie wpadnie do głosy dewastacja. Twoje przypuszczenia są moim zdaniem bezpodstawne.
Ktoś miał super pomysł.Sklep „przy syrence” to teraz główny punkt orientacyjny w Łomiankach 🙂
No to teraz wszyscy wiedzą gdzie można kupić w Łomiankach wino.
Osobiście bez syrenki też tam kupowałem.A tak zupełnie poważnie to bardzo dobry pomysł.Pieniądze za syrenkę poszły na szlachetny cel WOŚP. Świetny pomysł.
ale ruska?! słabo! mało to jeszcze ruskich w łomiankach? a może to dla nich jakiś hołd… ruski:P
ruska nie ruska, fajnie ze gość miał pomysł. Jaka by nie była, pomógł licytując.
A znając życie jakby była polska to byśmy nażekali że polska słabo wypadła, a jakby była angielska to że angole pijaki itd, więc zawsze byłoby jakieś ale 🙂 mi się podoba jak jest, kibicuje panu ze sklepu, i fajnie że w łomiankach a nie u niego w ogródku postawił.
do „#dziek”http://www.youtube.com/watch?v=4tI_GKkJ8U4
Nie rób konkurencji burmistrzowi Dąbrowskiemu i artyście Pietrzakowi 🙂 Posłuchaj od 4 minuty 🙂
O ja pierdziu! Dobry jest ten Dąbrowski 🙂
On tak poważnie mówił o „bolszewikach i lewakach i innym draństwu”? Może to taki zawoalowany żart?
NIESMOWITE!
Faktycznie chyba można się obawiać o los syrenki 🙂
proponuję spotkanie pod syrenką, uczcijmy to wypijając symboliczne 100 gram czystego alkoholu.
No cóż… Kolejna sowiecka prowokacja. Tym razem przynajmniej wiemy kto za tym stoi. Pewnie niebawem będzie referendum w sprawie nazwy miasta. ” Ruska Wieś” czy”Łomianki Polskie”? Oto jest pytanie. Całe szczęście że burmistrz i jego ludzie są po polskiej stronie a nie targowiczan.
Jak sie czyta niektore komentarze to aż sie płakać a moze inaczej śmiać chce. Syrenka warszawska z mistrzostw Europy, wylicytowana na aukcji w Polsce, gdzie pieniądze poszły na polskie dzieci polskich seniorów, bo polskie szpitalne maja kasy, a my jak to zawsze bywa czepiamy świeże facet wylicytowana ruska. Jakzawszezeby tylko przywalic a nie żeby sie dołączyć i wspierać. Polskie piekielko z ruskaflaga w tle.
Wspaniale. Bolszewicy, lewacy a teraz syrenka. To już cytując klasyka Kononowicza chcecie aby „nie było niczego”. 🙂
A teraz poważnie. Gratuluje właścicielowi sklepu inicjatywy.
Faaajna ta syrenka i podoba mi się, niezależnie od tego jaką flagę ma na cokole 🙂