www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Tadeusz Brach po. dyrektora ICDS

Od 1 kwietnia, przez okres 4 miesięcy pełniącym obowiązki dyrektora Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego w Łomiankach będzie, Tadeusz Brach. Zadaniem, jakie postawił przed nim burmistrz Tomasz Dąbrowski, jest przeprowadzenie audytu i wykonanie na jego podstawie nowego planu zarządzania jednostką. Podstawowym celem jest zbilansowanie kosztów funkcjonowania ICDS, przy utrzymaniu jak najlepszych standardów.

Czteromiesięczny okres, to czas w którym miasto przeanalizuje możliwości poprawy funkcjonowania ICDS, szczególnie pod kątem oszczędności finansowych i przygotuje konkurs na nowego dyrektora jednostki.

Tadeusz Brach jest wykładowcą w katedrze nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Dwa lata temu stworzył Akademię Zarządzania Nieruchomościami Sportowymi, gdzie organizował wiele konferencji o tej tematyce, m.in. w Biznes Center Club. Prowadził szkolenia dla zarządzających małymi i średnimi obiektami sportowymi, dla miasta stołecznego Warszawy. W swojej karierze zawodowej był m.in. dyrektorem Centrum Szkoleniowo – Wypoczynkowego PZU S.A. Był także członkiem zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Pan Tadeusz Brach posiada państwową licencję zarządcy nieruchomości, oraz jako jedna z kilku osób w Polsce, certyfikat amerykańskiej federacji IREM (Institute of Real Estate Management), zajmującej się rynkiem nieruchomości. Jest także współautorem książek związanych z tym zagadnieniem. Za jedną z nich „Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi”” w 2008 r., otrzymał nagrodę ministra.

Ukończył m.in. Wydział Prawa i Administracji oraz podyplomowe studium samorządu terytorialnego i rozwoju lokalnego na Uniwersytecie Warszawskim, a także studia doktoranckie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ma 57 lat.

Piotr Rusiecki
zastępca burmistrza Łomianek ds. społecznych

Tadeusz Brach po. dyrektora ICDS

Tadeusz Brach po. dyrektora ICDS

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *