www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Tango w Łomiankach

Fundacja Partytura, Urząd Miejski w Łomiankach oraz Centrum Kultury w Łomiankach serdecznie zapraszają na koncert tang polskich i argentyńskich zatytułowany „Tango w Łomiankach” w wykonaniu Formacji Tango Para Todos. Koncert odbędzie się 3 października 2020 r. o godz. 19.00 w Centrum Kultury w Łomiankach.

Na koncert złożą się utwory tangowe, polskie i argentyńskie, wokalne i instrumentalne. Koncert wzbogacony będzie opowieścią o historii tanga w Polsce, Argentynie i na świecie, o najważniejszych twórcach muzyki tangowej oraz o najpopularniejszych utworach tangowych. Po koncercie odbędzie się pokaz tanga w wykonaniu dwóch par tancerzy, którzy zaprezentują różne style tangowe.

Program wydarzenia:
– godz. 19.00 – koncert najpiękniejszych tang polskich i argentyńskich w wykonaniu Formacji Tango Para Todos;
– godz. 20.10 – pokaz tanga w wykonaniu dwóch par tancerzy.

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Łomianki.
UWAGA!
W związku z przepisami sanitarnymi do dyspozycji widzów udostępnia się nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali (75 miejsc). Wstęp jest wolny.
Podczas wydarzenia obowiązują maseczki oraz dezynfekcja, przy wejściu będzie mierzona temperatura. Ponadto każdy z uczestników przed wydarzeniem (wejściem na salę) musi wypełnić formularz, który jest do pobrania na stronie www.kultura.lomianki.pl lub dostępny w recepcji CK.

Tango w Łomiankach

Tango w Łomiankach

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *