www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Tarasowa Scena Kabaretowa – reaktywacja

12 maja 2013 r. po godzinie 20.00 na Tarasowej Scenie przy ul. Żywicznej 24 wystąpi Kabaret DNO – tym spotkaniem zaczynamy sezon 2013.

Mam nadzieję, że po rocznej przerwie zatęsknili Państwo do Tarasowych Spotkań i licznie zapełnicie ogród w Łomiankach przy ul. Żywicznej 24. Wstęp jak zwykle wolny. Zasady udziału w spotkaniach pozostają niezmienione: Zamiast biletu proszę zabrać poczucie humoru i jakieś siedzisko. (napompowane zielone baloniki mile widziane – to forma protestu przeciw dulszczyźnie). Publiczność siedzi na przyniesionych przez siebie siedziskach: krzesłach, fotelach, taboretach itp. Na wszelki wypadek proszę zabezpieczyć się przed deszczem, zimnem i komarami. Pamiętajmy, ze rozłożone parasole przeszkadzają sąsiadom, dlatego lepszy jest płaszcz przeciwdeszczowy z kapturem. Na wszystkich, którzy poczują potrzebę podziękowania w formie finansowej za koncert czeka puszka Fundacji A kogo?. Te datki to dar serca, a nie obowiązek.

Z powodu zmiany przepisów dotyczących imprez masowych na koncercie może być maksymalnie do 300 osób, (kto pierwszy ten lepszy! Osoby z siedziskami mają pierwszeństwo 😉 ) – przepraszam. Pojazdom kołowym z powodu braku miejsca do parkowania mówimy „nie””. Oczywiście bez przesady, ale niech jednym samochodem przyjadą minimum cztery osoby.

Grzegorz Porowski

Tarasowa Scena Kabaretowa - reaktywacja

Tarasowa Scena Kabaretowa - reaktywacja

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *