www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Teatr jest kobietą

U sąsiadów… Bielański Ośrodek Kultury w Warszawie (ul. Goldoniego 1, www.bok-bielany.eu) zaprasza 28 listopada 2007 r. o godz. 18.00 na monodram Barbary Dziekan “Teatr jest kobietą”. Impreza zamknięta – wstęp tylko za zaproszeniami. Monodram otwiera działalność „Womanspace” Klubu Kobiet Aktywnych. Po spektaklu odbędzie się prezentacja projektów działalności klubu.

O monodramie:
Aktorka słowami Borges’a, Elliot’a, Hrabala i Stein opowiada historię rezygnacji z raju na rzecz wolności. Jako wieczna Ewa jest jednocześnie romantyczna, nerwowa, prowokująca, chwilami uwodzicielska. Siedemnaście mistrzowskich epizodów, składających się na spektakl jest odbiciem długiej historii cierpień, lęków, doświadczeń, przez które musi przejść człowiek w swej wiecznej pogoni za prawdą.

O „Womanspace”:
Patrząc na współczesną kobietę zastanawiamy się, w jaki sposób ma ona szansę na samorealizację w życiu. Kobiety dojrzewają całe życie jak dobre wino- część z nich decyduje się żyć aktywnie, starając się nadal uczestniczyć w życiu zawodowym, społecznym, a także dbając o własną dobrą kondycję psychofizyczną. Pada jednak pytanie czy Polki pragną i są zdecydowane dbać o siebie, o swoje lepsze ja i realizując się zawodowo, ale także dbając o własne ciało i umysł?
Z myślą o tych z Was, drogie Panie – które już zdecydowały bądź jeszcze się wahają Bielański Ośrodek Kultury otwiera Klub Kobiet Aktywnych. Klub planuje organizację warsztatów (psychologicznych, transpersonalnych, decoupage oraz wyrobu biżuterii). Naszym zamiarem jest stworzenie klubu kobiet propagującego różnorodne formy aktywności (zawodowej, społecznej, fizycznej, rekreacyjnej), oraz tworzącego wzajemną grupę wsparcia. Chcąc miło i przyjemnie spędzić wolne chwile będziemy planować wyjścia kulturalne oraz wycieczki edukacyjne.

Dla pierwszych pierwszych pięciu PAŃ, które napiszą na adres redakcja@lomianki.info mamy dwuosobowe zaproszenia na spotkanie.
Oczywiście Panie mogą zabrać ze sobą Panów 🙂

źródło: Bielański Ośrodek Kultury
redakcja@lomianki.info

Teatr jest kobietą

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *