www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

test

Piszę tylko kilka słów, by upewnić się, że docierają. Na wiosnę obiecuję nerwowo i agresywnie napisać o idiotach jeżdżących rowerami bez świateł i po chodnikach tam gdzie nie ma ścieżek rowerowych. Obiecuję się też popastwić nad kretynami wywożącymi śmieci do lasu lub nad Wisłę. Osobne kilka słów obiecuję poświęcić p. Burmistrzowi Dąbrowskiemu, którego wybór był sukcesem agresywnego piaru. Ciekaw jestem jak dziś oceniają działalność p. D. organizatorzy ówczesnej kampanii. Co do powiedzenia o decyzyjności, otwartości, konsekwencji działania i komunikacji z mieszkańcami Łomianek dziś powiedziałby np. pan T. (Nie chcę na razie wywoływać do tablicy, ale pozdrawiam), bardzo wówczas aktywny?
My, mieszkańcy obraziliśmy się na poprzedniego burmistrza, że niegrzeczny urzędas i bufon. A co powiemy na tryb władania, sprawowania władzy i komunikacji społecznej przez obecnego?
Jeżeli jestem odosobniony w swoim myśleniu, proszę o korespondencję, jeśli nie – tym bardziej.
Pozdrawiam Czytelników i Redakcję
Roroll

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. BoooZooo

  Ja jestem ciekaw Twoich „kilku słów” Rorollu. Lepiej mieć szersze spektrum informacji i opinii niż tylko „jedynie słuszną” i sterowaną przez władzę informację tak jak jest to w Gazłomie.
  Może to zbyt górnolotne zabrzmi, ale wydaje mi się w tej chwili Info Łomianki to jedyne otwarte okno na łomiankowski świat, więc trzeba z tego przywileju korzystać.
  Czekając na konkrety, pozdrawiam

  0
  0
  Odpowiedz
 2. bierny i mierny

  Roroll zapytał:A co powiemy na tryb władania, sprawowania władzy i komunikacji społecznej przez obecnego?
  To wygląda miernie.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. entomol

  Hmm, test zaliczony. Możesz pisać częściej 🙂

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *