www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Tour de Pologne u sąsiadów

Przez Stare Babice – ulicą Warszawską w stronę Warszawy – przejechali, z prędkością około 40 kilometrów na godzinę, zawodnicy Tour de Pologne 2014.

Na czele trzech kolarzy – Bartłomiej Matysiak i Przemysław Kasperkiewicz z CCC Polsat Polkowice i Czech Petr Vakoc z Omega Pharma-Quick Step. Po około 3 minutach śmignął cały peleton.

Wszyscy chętni zrobić sobie zdjęcie z peletonem w tle, mieli na to około 5 sekund 🙂

redakcja@lomianki.info

Tour de Pologne u sąsiadów

Tour de Pologne u sąsiadów

Tour de Pologne u sąsiadów

Tour de Pologne u sąsiadów

Tour de Pologne u sąsiadów

Tour de Pologne u sąsiadów

Tour de Pologne u sąsiadów

Tour de Pologne u sąsiadów

Tour de Pologne u sąsiadów

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

6 komentarzy

 1. Uve Ampler :)

  Dobrze, że nie jechali Warszawską w Łomiankach, bo by była kraksa na kraksie na tych naszych coraz bardziej zaniedbanych ulicach 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Tadeusz

  No właśnie jest okazja aby zapytać.
  Co się dzieje z łataniem dziur w drogach? Przecież te sypanie przed wyborami źwiru nie dość, że nie poprawia dramatycznej sytuacji wynikającej z trzyletnich zaniedbań to też nie jest „zdrowe” dla naszych samochodów.

  Rozumiem, że są inne potrzeby. Potańcówki, bitwa, imprezy i gazetki promocyjne ale na litość boską weźcie się Panowie Burmistrzowie Rusiecki i Dąbrowski chociaż na kilka miesięcy przed wyborami do rzetelnej pracy.

  Tadeusz

  0
  0
  Odpowiedz
 3. kot w worku

  Wrócę do tematu. Czy ktoś mógłby wytłumaczyć po co uciekać, jak i tak dogonią cię na ostatnich kilometrach? A jeżeli jedzie się kilkadziesiąt kilometrów w ucieczce to sił więcej to kosztuje, a jak już peleton cię wchłonie przed metą to frustracja większa. Tak jak np. wczoraj było – uciekali jedni a wygrał zupełnie ktoś inny.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Anonim

  Niech rada podejmie decyzję żeby wziąć kredyt na dziury, które są również na asfalcie położonym 5 lat temu również na kredyt ! Ktoś powinien się zająć tymi zaniedbaniami, skoro po 5 latach jest tyle dziur w asfalcie. Może były jakieś machlojki przy przetargu ? Teraz władza robi potańcówki dla ludzi, robi bitwy dla ludzi, robi śniadania dla ludzi, a kiedyś były potańcówki na ICDS dla wybranej śmietanki towarzyskiej i wiele innych imprez w kuluarach o których zwykły śmiertelnik nic nie wie. Pan Grądzki zakładał nowe kluby piłkarskie i kolarskie, które dostawały dotacje i które upadły po kilku miesiącach. Czy panowie z PO, którzy piszą posty powyżej chcą wchodzić w dyskusję ? Może zróbmy debatę PO kontra mieszkańcy, to dowiecie się prawdy o sobie. Ile km kanalizacji zrobiliście, ile kupiliście autobusów z własnych środków, za ile sprzedaliście ziemię na której stoi Auchan, dlaczego nic nie krzyczycie na temat domu kultury, czemu kolega był dyrektorem ICDS i czemu żona radnego Rusinka pracowała w KMŁ ? Pytań jest wiele, ale lepiej krzyczeć o dziurach które sami zrobiliście za grube pieniądze !

  0
  0
  Odpowiedz
 5. entomol

  Wypraszam sobie, nie zrobiłam w tym mieście żadnej dziury, nawet za darmo 😉
  Oj, niezalogowany, wpisujesz się bardzo w tę tendencję dowalania sobie wzajemnie gdzie popadnie, wywlekania jakichś brudów, a to wiadomość jest o kolarstwie, o sporcie…

  0
  0
  Odpowiedz
 6. entomol

  #kot w worku. Może po to, by choć przez chwilę być pierwszym 😉
  Tez jestem ciekawa jak to jest. Może się znajdzie jakiś miłośnik i znawca kolarstwa, który nas oświeci 🙂

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *