www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Tradycyjny wielkanocny posiłek

Dzięki wspólnemu działaniu m.in. Urzędu Miejskiego, Ośrodka pomocy Społecznej, Straży Miejskiej, wolontariuszy oraz łomiankowskich firm najbardziej potrzebujący mieszkańcy gminy otrzymali tradycyjny wielkanocny posiłek…

Jak informuje UM Łomianki…

Sto pięćdziesiąt osób najbardziej potrzebujących w gminie Łomianki dostało dziś swój tradycyjny wielkanocny posiłek. Nie zapomnieliśmy o kombatantach i żonach nieżyjących już kombatantów. Było zaskoczenie (bo to zwykle osoby, które nie korzystają z fejsbuka i nie mogły wiedzieć, że planujemy taką niespodziankę), były łzy wzruszenia, ciepłe słowa i dużo pozytywnych emocji. Wzruszali się obdarowani ale i urzędnicy Urząd Miejski w Łomiankach, Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomiankach, łomiankowscy strażnicy miejscy, wolontariusze Stowarzyszenie Proobronne „Amor Patriae”, ochotnicy z OSP Dziekanów Polski, zaangażowani w akcję – świąteczny posiłek.
Wszystko za sprawą akcji zainicjowanej przez lokalnego przedsiębiorcę i właścicieli Restauracja Malva, do której przyłączyli się: Bistro Domowe, Piekarnia Figóry, Owsiana Manufaktura, Piekarnia Piwoński.
Restauratorzy przygotowali swoje specjały, Urząd Miejski w Łomiankach pokrył koszty potrzebnych do ich wykonania produktów i wspaniałe potrawy trafiły do tych, którzy ich potrzebowali.
Razem możemy wszystko! Jesteście wspaniali!
Drodzy, bądźcie zdrowi, dbajcie o siebie, zostańcie w domach i nawet jeśli będziecie w trakcie świąt w pojedynkę, to pamiętajcie, że nie jesteście sami!


źródło, foto: UM Łomianki
redakcja@lomianki.info

Tradycyjny wielkanocny posiłek

Tradycyjny wielkanocny posiłek

Tradycyjny wielkanocny posiłek

Tradycyjny wielkanocny posiłek

Tradycyjny wielkanocny posiłek

Tradycyjny wielkanocny posiłek

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. REFERENDUM

  „” MŻP powinna honorowo zrezygnować z pełnienia funkcji ( i to w trybie natychmiastowym), gdyż według naszej oceny, doszła do kresu swoich możliwości, Jest niemal pewne, że jeżeli Burmistrz sama nie zrezygnuje, to mieszkańcy znajdą odpowiednie instrumenty prawne, żeby ją odwołać „” !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Nie zależne media https://www.facebook.com/razemlomianki/

  0
  0
  Odpowiedz
 2. asia

  TAK, TAK PROPONUJE TO REFERENDUM TERAZ,JUŻ NATYCHMIAST-BO TAK CHCE SIĘ CI powrócić do starych metod zarządzania,gdy rządził URZĘDNICZNA , KTÓRY NIE tylko ,że NIE ZOSTAŁ WYBRANY PRZEZ SPOŁECZEŃSTWO to na dodatek nikogo nie słuchał, a mieszańcami wręcz pogardzał.Wtedy NIE WIADOMO CO FAKTYCZNIE ROBIŁ SAM wybrany przez ludzi BURMISTRZ. TERAZ W CZASIE EPIDEMII najlepiej zorganizujcie referendum -to na pewno wszyscy WAS wyśmieją.TEN POMYSŁ ZMIANY BURMISTRZA W TAK TRUDNYM CZASIE JEST PO PROSTU SZCZYTEM NIEODPOWIEDZIALNOŚCI .ZASTANÓWCIE SIĘ CO WYPISUJECIE

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Budzet206mln

  Pani Burmistrz ma 206 mln złotych w budżecie na 2020 rok, a żebrze o jedzenie dla ludzi, którzy płaca podatki i powinni otrzymać pomoc z urzędu sfinansowaną ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy… tu szkoda kasy dla ludzi a dla swoich znajomych znalazła ok. 80 tys za audyty które są skrzętnie ukrywane gdzieś w urzędzie….

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *