www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Trzeci Orszak Trzech Króli

Z wielką radością informujemy, że 6 stycznia 2016 roku, już po raz trzeci ulicami Łomianek, przejdzie Orszak Trzech Króli. Ten niezwykle barwny i radosny pochód,podobnie jak w latach ubiegłych, rozpocznie się na placu przed kościołem św. Małgorzaty o godz. 12.30.

Już dziś pragniemy zaprosićwszystkich do udziału w tym wyjątkowymwydarzeniu. Wyjątkowym,bowiem dzieląc się wspólnieBożonarodzeniową radością,mamy możliwość współtworzyćrazem z ponad 400 miejscowościamiw Polsce oraz kilkunastomana świecie, bezprecedensowewydarzenie: największe ulicznejasełka przypominające jednoz najstarszych świąt w Kościele.

Tym razem Jasełka, których przewodniehasło jest „Nade wszystkomiłosierdzie – Miłość. Pokój. Przebaczenie”, mają podkreślić wydarzenia 2016 roku:Rok Świętego Miłosierdzia oraz XXXI Światowe Dni Młodzieży.Niech ten wspólnie podarowany czas będzie naszym prezentem, jaki możemy ofiarowaćnowo narodzonemu Dzieciątku, żywym świadectwem naszej wiary, budowaniemwspólnoty i jedności, pomysłem na rodzinne świętowanie, a także zacieśnianiem więzimieszkańców naszego miasta.

Po przejściu orszaku spotkajmy się wszyscy przy szopce na wspólnym kolędowaniu.

Artur Niegrzybowski

Trzeci Orszak Trzech Króli

Trzeci Orszak Trzech Króli

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

  1. anioł

    Już jesteśmy. Zaraz ruszamy!

    0
    0
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *