ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Trzy punkty zostają w Łomiankach

Piłkarze Klubu Sportowego Łomianki pokonali 1 października 2011 roku na własnym stadionie Tęczę 34 Płońsk 2:0. Bramki dla żółto-czarnych zdobyli Antoni Roszkowski oraz Wojciech Kalinowski.

Początek spotkania był to dość spokojny w wykonaniu obu zespołów. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, a podbramkowych sytuacji było niewiele. Choć to żółto-czarni mieli optyczną przewagę nad rywalem z Płońska. W 37. minucie padła pierwsza bramka dla zespołu prowadzonego przez trenera Marka Papszuna. Antoni Roszkowski strzałem z dystansu nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gości Krystianowi Bodychowi. Po zmianie stron gra nieco się ożywiła, czego efektem była bramka Wojciecha Kalinowskiego. Do końca wynik nie uległ już zmianie mimo kilku dobrych okazji Łomianek. Po 90. minutach stało się jednak faktem, kolejne trzy punkty zostają przy Fabrycznej.

KS ŁOMIANKI – TĘCZA 34 PŁOŃSK 2:0 (1:0)