www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Tu doładujesz Warszawską Kartę Miejską

Od początku marca br. w sklepach sieci Żabka oraz Freshmarket na terenie Warszawy oraz okolicy możliwe jest doładowanie Warszawskiej Karty Miejskiej. Dla Klientów, którzy doładują bilet okresowy do 28 kwietnia br., przewidziano specjalny konkurs. Do wygrania są czytniki Kindle Paperwhite 3, smartfony Samsung Galaxy J3 oraz doładowania o wartości 110 zł na kartę WMK i legitymację ELS.

Możliwość doładowania Warszawskiej Karty Miejskiej dostępna jest od początku marca w ponad 500 sklepach Żabka i Freshmarket, na terenie Warszawy i okolic. Usługa stanowi odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy od teraz mogą szybko i sprawnie doładować Kartę Miejską, przy okazji codziennych zakupów w Żabce, w drodze do pracy lub w trakcie załatwiania sprawunków. Obecnie sieć sklepów pracuje nad wprowadzeniem usługi w kolejnych miastach.

Dodatkowo Klienci korzystający z nowej usługi mogą wziąć udział w specjalnym konkursie. Wystarczy po doładowaniu Karty Miejskiej wysłać zgłoszenie zawierające odpowiedź na pytanie: „Ładuję kartę miejską w Żabce, bo… / Ładuję kartę miejską we Freshmarkecie, bo…”. Na trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi czekają nagrody: czytniki Kindle Paperwhite 3, smartfony Samsung Galaxy J3 oraz 30-dniowe bilety imienne kodowane na kartach miejskich. Konkurs trwa od 21 marca do 28 kwietnia br.

Tu doładujesz Warszawską Kartę Miejską

Tu doładujesz Warszawską Kartę Miejską

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *