www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Turniej piłkarski LOMIANKI CUP 2011

W najbliższą niedzielę 16 stycznia odbędzie się młodzieżowy turniej piłki nożnej „Łomianki Cup 2011″”. Będzie to kolejna, już czwarta edycja rozgrywanych co rok zawodów dla rocznika 1997. Organizatorami są Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe oraz Klub Sportowy Łomianki.

W turnieju udział weźmie sześć drużyn, które zagrają ze sobą po dwa spotkania w systemie każdy z każdym. Każda z drużyn rozegra 10 spotkań, co w porównaniu z innymi imprezami daje dwukrotnie dłuższy czas spędzony na parkiecie przez młodych zawodników, a co za tym idzie dwa razy więcej emocji. Taka formuła rozgrywek sprawiła, że organizatorzy mieli dwa razy więcej zgłoszeń, niż miejsc w turnieju, a chęć przyjazdu deklarowały kluby z Ostrołęki czy Radomia. Pokazuje to wyraźnie, że nasze turnieje są rozpoznawalne i atrakcyjne nie tylko w skali gminy czy powiatu, a na całym Mazowszu. Może trzeba pomyśleć nad organizacją cyklu imprez dla dzieci i młodzieży?

W najbliższych zawodach udział wezmą zespoły: BKS Hutnik Warszawa, Dolcan Ząbki, CWKS Legia Warszawa, Orzeł Warszawa oraz dwa zespoły Klubu Sportowego Łomianki. Tydzień później (23.01) rywalizować będą chłopcy o dwa lata młodsi z rocznika 1999. Tak jak w pierwszym turnieju możliwość pokazania się będą mieli wszyscy chłopcy trenujący w Klubie Sportowym Łomianki, którzy podzieleni zostaną na dwa zespoły. Na parkiecie zmierzą się z rówieśnikami z klubów takich jak: Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki, Orzeł Sypniewo, Orzeł Warszawa oraz AON Rembertów. Przypomnijmy, że w edycjach rozegranych w 2010 roku nasze zespoły nie miały sobie równych i pewnie wygrywały mecz za meczem. Czy w tym roku będzie podobnie? Zupełnie inaczej widzi to trener Michał Piros – „”Celem dla moich chłopców jest dobra zabawa i pokazanie się z dobrej strony przed własną publicznością. Na trybunach zasiądą rodzice, dziadkowie, koledzy ze szkoły, którzy nie zawsze mają czas by zobaczyć w akcji naszych młodych zawodników. Natomiast „”Łomianki Cup”” jest imprezą, która w danym dniu skupia całe piłkarskie Łomianki. Można powiedzieć, że jest to święto piłki młodzieżowej w Łomiankach. Dlatego zależy nam na tym, żeby grać atrakcyjny, ofensywny futbol. Jeżeli zawodnicy pokażą pełnie swoich możliwości to zapracują sobie na wysokie miejsce i nagrody. Najważniejszy jest jednak poziom sportowy i dobra zabawa.””

Turniej rozpocznie się o godzinie 8:15, natomiast koniec imprezy planowany jest około godziny 15:30. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej w Łomiankach do wspierania naszej młodzieży oraz na gwarantowane piłkarskie emocje.

KS Łomianki

Turniej piłkarski LOMIANKI CUP 2011

Turniej piłkarski LOMIANKI CUP 2011

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *