www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Twoje postanowienia noworoczne?

8 stycznia 2013 roku, w Kokko Art, w Łomiankach odbył się 2-godzinny mini-warsztat pt. „Mapa Marzeń na 2013 – sztuka osiągania celów””. Jest to zapowiedź cołodniowego szkolenia, zaplanowanego już na 20 stycznia, który poprowadzi Alicja Bednarek.

Nowy Rok kojarzy nam się z nowym etapem życia. Dla wielu osób jest to ceremonialne przejście do lepszego czasu, w którym wszystko może się odmienić i poprawić. Dobrego życia życzymy sobie, najbliższym i przyjaciołom.
Dlaczego więc podjęte w Nowy Rok plany wcielamy w życie najwyżej na miesiąc? Brakuje nam wewnętrznej dyscypliny? A może nie wiemy jak to zrobić by marzenia się spełniły? Czy w ogóle pozwalamy sobie na marzenia?
Marzyliśmy jako dzieci, a w dorosłym życiu zapominamy o tym, że ciągle wolno nam marzyć.
Zatem, jeśli masz odwagę marzyć – łatwo nauczysz się wytyczać i osiągać cele. Przecież cele są tym samym co marzenia, tylko z określoną datą wykonania!
Podczas warsztatu uruchamiamy wyobraźnię. Jest nam bardzo pomocna, o ile pozwolimy sobie znaleźć chwilę na spokojne przemyślenia, dotyczące spełnionych i niespełnionych potrzeb. Nikt nie jest w stanie nam pomóc, jeśli sami o siebie nie zadbamy.
Życie celowe wzmacnia poczucie własnej wartości.
Życie bez celów to życie w stresie z naciągniętym do strzału łukiem. Potrzebna jest jeszcze tarcza, byśmy wiedzieli gdzie celujemy i jak dobre są to strzały.

Kokko Art
Łomianki, ul. Pancerz 6
www.kokko-art.com.pl

Malina Kokoszczyńska

Twoje postanowienia noworoczne?

Twoje postanowienia noworoczne?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *