www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Uchwała Krajobrazowa do konsultacji

Urząd Miejski w Łomiankach zaprasza do dyskusji na zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane.

Dyskusja publiczna nt. Uchwały Krajobrazowej odbędzie się 14 września 2022 o godzinie 17:00 w auli widowiskowej Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego.

Warto się zapoznać z „Przewodnikiem po projekcie uchwały krajobrazowej Gminy Łomianki” oraz projektem Uchwały Krajobrazowej Gminy Łomianki (PDF poniżej).

Uwagi do projektu Uchwały Krajobrazowej można zgłaszać za pomocy formularze (PDF poniżej) w formie papierowej osobiście: ul. Warszawska 115 (w punkcie podawczym przy wejściu); w formie papierowej drogą pocztową na adres (liczy się data wpływu do Urzędu): Urząd Miejski w Łomiankach, ul. Warszawska 115, 05-092 Łomianki; w formie elektronicznej na e-mail: um@poczta.lomianki.pl; w formie elektronicznej za pomocą platformy ePUAP.

redakcja@lomianki.info


Załączone dokumenty:
Przewodnikiem po projekcie uchwały krajobrazowej Gminy Łomianki.pdf
Formularz do zgłaszania uwag do projektu uchwały krajobrazowej.pdf
Projekt Uchwały Krajobrazowej Gminy Łomianki .pdf
Raport z prekonsultacji.pdf

 

Uchwała Krajobrazowa do konsultacji

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. Anonim

  Tak się składa że to zdjecię jest zrobione na posesji mojego dziadka ciekawy jestem czy ktoś się zapytał o to czy można na publiczne forum wstawić takie zdjęcię. Dodam tylko że zdjęcie drugie jest z dobrym fotomontażem.Nic nikomu do tego co jest na jego posesji.

  2
  2
  Odpowiedz
 2. zgoda

  Zapytać o zgodę, żeby sfotografować coś, co jest widoczne z ulicy (drogi publicznej)? A na jakiej podstawie taka zgoda jest potrzebna? Zdjęcie drugie to fotomontaż owszem – to chyba symulacja skutków oczyszczenia przestrzeni z nadmiarowych reklam.

  2
  2
  Odpowiedz
 3. ANONIM

  TO JA ROZUMIEM ŻE PANI BURMISTRZ PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH NIE BĘDZIE SIE REKLAMOWAŁA NA BANERACH FIRMY DEWELOPESKIEJ.WIDZĘ ŻE PAMIĘĆ KRÓTKA SKORO WTEDY MOGŁA TO ROZUMIEM ŻE TERAZ NIE BEDZIE MOGŁA BO TERAZ BEDZIE TO ZAŚMIECAŁO. TRZYMAM ZA SŁOWO A 5 LAT ROBI SWOJE A LUDZIE NIE PAMIĘTAJĄ A SZKODA.

  2
  2
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *