www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Utrudnienia na Warszawskiej

Ulica Warszawska na odcinku od ul. Staromiejskiej do ul. Przyłuskiego jest zamknięta dla ruchu. Utrudnienia w Burakowie mogą potrwać do końca sierpnia 2013.

Inwestycja obejmuje przebudowę 200 metrów ul. Warszawskiej w zakresie wykonania nawierzchni jezdni i chodnika wraz z odwodnieniem. Nowa jednia będzie miała 5 metrów szerokości, a chodnik 2,5 metra.
Prace trwają a przebudowa zapewne poprawi wygląd tego odcinka jak i bezpieczeństwo – zwłaszcza pieszych.

redakcja@lomianki.info

Utrudnienia na Warszawskiej

Utrudnienia na Warszawskiej

Utrudnienia na Warszawskiej

Utrudnienia na Warszawskiej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

12 komentarzy

 1. Krzych

  No w końcu! Stan tego frgmentu Warszawskiej po budowie super hiper mega marketu był bulwersujący. Tylko ja się pytam dlaczego to jest remontowane z pieniędzy nas podatników mieszkańców skoro zostało rozwalane przy okazji budowy ołszoła.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Bojka

  Też mi się wydaje, że Dąbrowski zapewniał, że na budowie centrum handlowego Łomianki tylko zyskają a tu klops. Trzeba naprawiać.
  Tak czy inaczej teraz nasze narzekania to już musztarda po obiedzie 🙁
  Ważne, że w końcu ten kawałek będzie zrobiony.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Hjeronim

  Najważniejsze że będzie chodnik! Piesi i dzieci na rowerach będą w końcu spokojnie się przemieszczać nia obawiając się aut na drodze. Ten odcinek w końcu się ucywilizuje! W końcu!

  0
  0
  Odpowiedz
 4. wicek

  Hmm droga o szerokości 5m ? Chyba trochę mało jak na takie natężenie ruchu?

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Jaca

  Fajnie, że coś się zaczyna dziać z Warszawską. Jeszcze przydałby się remont odcinka od Wiślanej do Brukowej.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. jeżu

  Dąbrowski objecywał, że drogę odbuduje oszołom a tu objecanki cacanki, ale w gazecie będzie sukces. Szkoda, że zamkneli drogę i nie ma objazdu wyznaczonego. Jaka władza taki szacunek dla kierowców.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Zoska P.

  Z tym odjazdem to bym nie przesadzała bo na tym odcinku ul. Warszawska nie jest jakaś znacząca, raczej lokalna. Remont ma trwać jak podało INFO do końca wakacji, wiec nie ma co panikować. Dobrze, że w końcu będzie to zrobione, bo zawieszenie nie dawało rady.

  A to co obiecuje burmistrz Dębrowski a co potem jest to dwie różne sprawy. Podobnie było z Pszczółkowskim i Sokołowskim i Belką. Władza tak ma, jedno mówi a robi co innego.
  Jedyny, który „dotrzymuje słowa” to Rusiecki. Mówi, że w Gazłomie obsmaruje radnych i to robi, bez żadnych oporów. Bawi się chłoptaś za nasze pieniążki pierwszorzędnie.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. majk

  Dziękuję pani radnej Laskowskiej za dopięcie inwestycji. Obiecała boisko na placu zabaw i jest, obiecała że przebudowa Warszawskiej ruszy w wakacje i ruszyła.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. lomian

  Jak widać radni opozycji opluwający wszystkich wokoło na forach a szczególnie na tym portalu znowu się uaktywnili. Panowie radni z opozycji(partyjni działacze), my mieszańcy mamy dość waszych obraźliwych komentarzy. Referendum wam się nie udało, blokowanie dotacji unijnych wam się nie udało, blokujecie budowę szkoły na Dąbrowie i blokujecie zmiany w studium i każdy pomysł mieszkańców, więc proszę was złóżcie już mandaty i przestańcie wypisywać w koło te bzdury. Zaprzestańcie chamskich wpisów i obraźliwych odzywek, które chętnie dopuszcza redakcja tej strony. Naprawdę mamy dość tej agresji przeciwko mieszkańcom.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. j23

  lomian, a może okleoik lub sztomat lub zastępco, na wszystkich portalach piszesz to samo. Osobiście nie widzę tu żadnego radnego, tylko twoje urojenia. Każdy ma prawo wypowiedzieć się o tym co widzi, a jak widzi że burmistrz źle rządzi to bardzo dobrze ze się wypowiada. Ale tobie to już kompletnie stołek do tyłka się przyssał. A na zdjęciach jakoś nie widać aby coś się działo – rozgrzebali jak zwykle i ich nie ma.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. obserwator

  Jak cudownie że nikt nie musi ujawniać swojego nazwiska, można lać pomyje bez ograniczeń. Kto ma na to czas? Radni bo bo dostają diety? Obecnie przewodniczący Rady oraz przewodniczący komisji pobierają diety w wysokości od 1800 do prawie 2000 złotych, radni ponad 1,600 złotych. Jest czas na pisanie o niczym i obrzucanie inwektywami innych…

  Aż przykro popatrzeć na poziom dyskusji…

  0
  0
  Odpowiedz
 12. rusek z niemiec

  Zapewne piszą też najważniejsi urzędnicy którzy dostali podwyżkę około 2.500 zł i zarabiają ponad 12.000 zł. Każdy wpis przypisują radnym jakby w Łomiankach było ich 22 tysiące.

  Nie wiem czy to choroba natręctw czy prywatne konflikty załatwiane za pomocą portali. Szczególnie wpisy jednego Pana który zamiast przygotować system śmieciowy, czy zadbać o porządne wykonanie inwestycji są najbardziej napastliwe.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *