www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Utrudnienia w ruchu drogowym

Bieg poświęcony pamięci „KUSEGO””, czyli Janusza Kusocińskiego, tym razem startuje z Łomianek.
W związku z tym 16 czerwca 2007 w godzinach od 14.00 do 16.00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicy Warszawskiej. Kierowcy powinni liczyć się z zamknięciem tej ulicy od wjazdu przy ulicy Brukowej do Globi. To również wskazówka dla pasażerów komunikacji miejskiej. W tym czasie autobusy linii „”Ł”” nie będą kursowały na tym odcinku.

Bieg Życia rozegrany zostanie w przeddzień właściwego Memoriału. Weźmie w nim udział ok. 1000 biegaczy, którzy będą mieli do pokonania 18 kilometrów.
O godz. 14.00 z cmentarza w Palmirach ruszy sztafeta młodzieży ze zniczem. Start główny nastąpi o godz. 15.00 w Łomiankach przy ul. Warszawskiej (przy supermarkecie Globi).
Uczestnicy pobiegną ulicą Warszawską, skręcą w lewo w Przyłuskiego, dalej w prawo do ulicy Kościuszki, w lewo do ul. Parkowej i w prawo do Parku Młocińskiego. Następnie pobiegną Parkiem Młocińskim do ul. Prozy i kładką nad Wisłostradą do Lasku Bielańskiego, dalej trasą dla rowerzystów, która prowadzi do bramy AWF. Bieg zakończy się pod pomnikiem Janusza Kusocińskiego na terenie uczelni.

źródło: UMiG Łomianki
redakcja@lomianki.info

Utrudnienia w ruchu drogowym

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *