www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

UWAGA – KONKURS!

Tym razem mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Jeżeli jesteś na bieżąco z naszą Łomiankowską Minipowieścią, do konkurencjimożesz stanąć praktycznie z biegu. Jeśli obawiasz się, że coś mogło Ci umknąć, lub nie miałeś jeszcze możliwości poznania bohaterównaszego dzieła, zajrzyj na www.piszemy.lomianki.info – tu znajdziesz cały tekst, jaki opublikowaliśmy do tej pory…

Ale do rzeczy – mamy do rozdania dwie książki, ufundowane przez wydawnictwo Replika. Są to antologie horroru – „15 blizn” i „17 szram”.Aby je wygrać, należy do końca lipca odpowiedzieć na pytanie:

Jakie imona mają bliźniaczki albinoski – drugo- (jak na razie) planowe bohaterki Łomiankowskiej Minipowieści?
Twoim zadaniem, poza odpowiedzią na to (chyba niezbyt skomplikowane) pytanie, jest zaproponowanie TYTUŁU dlacałej powieści, jaka tworzy się na Twoich oczach.

Odpowiedź wyślij mailem do 31 lipca 2014 r. pod adres: redakcja@lomianki.info w temacie wpisz: KONKURS.

Reasumując – piszesz: imię (jednej siostry) + imię (drugiej siostry) + Twoja propozycja tytułu Łomiankowskiej Minipowieści.Spośród nadesłanych odpowiedzi Redakcja wybierze najlepsze tytuły (oczywiście pod warunkiem podania poprawnychimion albinosek) i nagrodzi je wg. uznania – jeśli coś nas zachwyci zwycięzca dostanie obie książki, jeżeli ciekawychpropozycji będzie więcej, książki rozdzielimy wśród autorów najlepszych z nich.
UWAGA! to jeszcze nie wszystko! W obu antologiach znalazły się opowiadania naszego ziomka, Jacka Rostockiego – jeżelitylko wyrazicie taką chęć, dostaliśmy zapewnienie, że nie będzie problemu z imienną dedykacją autora!

Do dzieła zatem – czytaj, pisz i wysyłaj! Najlepiej już dzisiaj!
Jeśli masz kilka propozycji na tytuł, nie powstrzymuj się!

UWAGA - KONKURS!

UWAGA - KONKURS!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *