www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

UWAGA!!! Skrzyżowanie Wiślana/Zachodnia

Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim informuje, że w dniu 14 listopada 2017 r. planowane jest wprowadzenie czasowej organizacji ruchu zatwierdzonej przez Starostę Powiatu Warszawskiego Zachodniego w związku z realizacją budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Wiślanej, ul. Zachodniej i ul. Dolnej w Łomiankach.

W zakresie planowanej do wprowadzenia czasowej organizacji ruchu zamknięciu ulegnie wjazd w ul. Zachodnią od ul. Wiślanej wraz z wyłączeniem z ruchu, zachodniego pasa ruchu ul. Wiślanej w rejonie przedmiotowego skrzyżowania.

Dojazd do ul. Zachodniej możliwy będzie poprzez ul. Kolejową (DK 7), ul. M. Konopnickiej w m. Dziekanów Leśny oraz drogę serwisową wzdłuż DK7 i ul. Sierakowską.

Zmiany w kursowanie Komunikacji Miejskiej Łomianki:Wraz z wprowadzeniem kolejnego etapu budowy ronda na ul. Wiślanej, od 14.XI. przez ok. 2 tygodnie NIE BĘDZIEmożliwości wjazdu w ul. Zachodnią.
Od 14.XI. (wtorek) trasa linii „ŁD” i „ŁZ” zostaje skrócona do przystanku „Piaskowa 01” Godziny odjazdów z przystanku „Piaskowa 01” w kierunku ICDS lub w kierunku Warszawy – pozostają bez zmian.
Jedynie pierwszy poranny kurs linii „ŁD” będzie kursował bez zmian, tzn. będzie rozpoczynał kurs o godz. 7:10 z przystanku „Os.Równoległa” w kierunku ICDS.

UWAGA!!! Skrzyżowanie Wiślana/Zachodnia

UWAGA!!! Skrzyżowanie Wiślana/Zachodnia

UWAGA!!! Skrzyżowanie Wiślana/Zachodnia

UWAGA!!! Skrzyżowanie Wiślana/Zachodnia

UWAGA!!! Skrzyżowanie Wiślana/Zachodnia

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

12 komentarzy

 1. JOANNA

  Jak będzie przebiegał przejazd ul. Wiślaną? Tak jak dotychczas, tylko w prawego pasa ruch będzie przekierowany na lewy (przy budowanym rondzie)i w kierunku od Kolejowej w stronę Dąbrowy? Czy też ruch będzie w kierunku odwrotnym niż teraz, z Dąbrowy w kierunku ul. Kolejowej?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Entomol

  Skoro nikt o tym nie informuje, to sądzę, że w tym zakresie nic się nie zmieni, tylko puszczą ruch lewym pasem.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Adam SAS

  No to jak zwykle Poślizg jest bo dwa tygodnie minęły 2 dni temu a dojazd do domu przez dziekanów w godzinach szczytu to 40 minut więcej. kiedy zostanie wznowiony dojazd z wiślanej w zachodnią ciekawi mnie.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. ktoś

  Niezłe bagno jest. Aż dziwne że jedyna droga na Zachodnią to Wiślana oprócz drogi serwisowej od Kolejowej. Tyle uliczek i nie ma jak wjechać inaczej niż od dziekanowa.. Jakby chociaż był skręt w lewo ze strony Warszawy w

  Tak jak jest wyjazd z Wiosennej po dwóch stronach zamiaru pędzić aż do Dzl. eh
  Wiosenną

  0
  0
  Odpowiedz
 5. ktoś

  Tak zarzucają krzywdę mieszkańcom przez tych blokerów s7, a sami po cichu zaraz zablokują wyjazd do Waw przez małą obwodnicę.. W tym temacie już ani słowa..

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Mieszkaniec

  Ile jeszcze potrwa upodlenie niemal 2000 mieszkańców w centrum Europy? To jest nieprawdopodobny skandal. Ciekawe co na to Straż Pożarna, której dojazd do miejsca ew. zdarzenia wydłużył się właśnie dwukrotnie? Dlaczego nikt nie przejmuje się tym, że pogotowie i policja będą jechać na nasze osiedle 2x dłużej?

  I dlaczego wreszcie po raz kolejny nie wiadomo, jaki jest faktyczny termin zakończenia remontu – znów umowa jest tajna, czy po co denerwować mieszkańców?

  0
  0
  Odpowiedz
 7. #dudum

  Do #Mieszkaniec. W zależności od kontekstu (czy chwalisz, czy ganisz) odpowiedź do tego Twojego wpisu będzie – „to nie jest wina naszego KOCHANEGO BURMISTRZA”. Za realizację inwestycji odpowiada powiat. Ale gdybyś zechciał pochwalić trwające roboty to podczepi się pod to chętnie nasz burmistrz, bo inwestycję tę już zaliczył do swoich sukcesów (link).

  0
  0
  Odpowiedz
 8. stefan

  Rondo będzie gotowe niebawem. Na wiosnę. Chcieliście to macie. Podziękujcie swoim radnym którzy ochoczo wyłożyli kasę gminną na zimową inwestycję. Uwierzyly lemingiw ocieplenie klimatu?

  0
  0
  Odpowiedz
 9. paranoja

  Rondo budowane jest przez powiat, a nie gminę, także podziękować należy radnym powiatowym: Pszczółkowskiemu, Sokołowskiemu i Zadrożnemu. Stefanie!

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Stefan

  A gmina nie uczestniczy w kosztach? Radni Gminni nie podejmowali uchwały o dołożeniu 300.000 pln? Paranoiku.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. do_paranoja

  Paranoja – masz bardzo wybiórcze spojrzenie na radnych powiatowych. Jest ich pięcioro – trzeba jeszcze wymienić tych od burmistrza, a są to Alina Skurska i Tadeusz Kordek.
  Jak już pisać, to prawdę i to w całości.

  Ale to i tak nie ma znaczenia – burmistrz najchętniej okopałby się w jakiejś fortecy, byleby nie musieć z nikim niczego ustalać ani niczego negocjować. W kącie się stoi może i wygodnie. Jednak niewiele się zyskuje. A późniejsze strzelanie z kapiszonów, jaki to powiat jest zły, już nie robi na nikim wrażenia.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. paranoja

  SKURSKA I KORDEK są cały czas w Gazłomie, i nic specjalnie nir robią. No, chyba że składają wieńce z burmistrzem.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *