www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

W Łomiankach wygrał Trzaskowski

We wczorajszych wyborach frekwencja w Łomiankach wyniosła 78,26%.

Najwięcej głosów oddaliśmy na Rafała Trzaskowskiego – 43,14%. Na Andrzeja Dudę oddało głos 31,85% głosujących mieszkańców Łomianek, a na Szymona Hołownię – 14,08%.
Szczegółowe wyniki na stronie Państwowej Komisji Wyborczej

W Łomiankach wygrał Trzaskowski

W Łomiankach wygrał Trzaskowski

W Łomiankach wygrał Trzaskowski

W Łomiankach wygrał Trzaskowski

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

12 komentarzy

 1. Jan

  Szkoda, że to nie wynik w calym kraju.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. WYGRAMY !!!!!!!!!

  NIECH ŻYJE ANDRZEJ DUDA !!!!!!
  NIECH ŻYJE JAROSŁAW KACZYŃSKI !!!!
  NIECH ŻYJE TOMASZ DĄBROWSKI I PAN RUSIECKI !!!!!
  NIECH ŻYJE PRAWO I SPRAWIDLIWOŚĆ !!!!!!!!

  WYGRAMY WSZYSTKO A TO DOPEIRO POCZĄTEK!!!!!!!

  WSTYD MI ZA ŁOMIANKI!!!!!!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 3. obserwator III

  Widać ten tryskający patriotyzm, uczciwość, dbałość o Polską racicę stanu.U pana dyżurnego Jana U szczególnie, wzdychaj sobie następne pięć lat.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. frk

  A co ma poprzedni burmistrz.z PISem? Już dawno po wyborach i nikt nie nabierze się na takie teksty. Poprzedni burmistrz nie miał poparcia żadnej partii, nie należał też do żadnej partii. Obecna pani burmistrz miała poparcie PO. A jak wyglądają Łomianki po 1,5 roku Od wyborów samorządowych wystarczy wyjść na ulice.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. obserwator III

  Propaganda robi swoje, lasowanie mózgów, o dyktaturze, rozdawaniu ,,naszych pieniędzy” i jakiejś wyższości tęczowego myślenia.Na FB jakaś blondynka deklarowała że głosuje na trzaskowskiego bo przystojny elokwentny i dowcipny.O facecie mówi się nie myśli głową. Ludzie zapomnieli jak rządziło PO. Kierunek zwiania wszystkiego co się da zależność od państwa sąsiedniego z gubernatorem Tuskiem,i na kolanach.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. manipulacje

  Poprzedni Burmistrz Tomasz H. Dąbrowski nie miał poparcia żadnej partii politycznej. Był apolityczny i dobrze, bo taki powinien być samorząd. Natomiast Panią Burmistrz MŻP poparła Partia Nowoczesna i Prezydent Warszawy z ramienia PO Pan Rafał Trzaskowski. Nie przypominam sobie, żeby Pana Dąbrowskiego poparł w wyborach samorządowych PiS. Nikt w te manipulacje w Łomiankach już nie uwierzy..

  0
  0
  Odpowiedz
 7. obserwator III

  Wierzą, na tym to polega, powtarzanie dzień w dzień, że nie jest samodzielny i ktoś nim steruje, podobnie jak o Prezydencie Dudzie,kto teraz w gminie steruje, przecież kampania, banery kosztowały.Wielka siła propagandy, Konstytucja, demokracja, dzieleni polaków, mowa nienawiści, swoje grzechy przypisywane drugiej stronie, ohydne oskarżenia, bezczelność i kłamstwa i ta perspektywa powrotu do tego co Polska przerabiała, oby te czasy z przed 2015 nigdy nie wróciły.To i Łomianki, miejmy nadzieję powrócą na drogę normalności.Choć to coraz mniej realne, bo tych warszawiaków coraz więcej, rodowitych Warszawiaków to około 20%.
  Takie wrażenie jak by te wszystkie likwidowane PGR-y zjechały do stolicy i okolic, no przepraszam ,,elita”.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Bogusław

  Za czasów Panów Burmistrzów Rusieckiego i Dąbrowskiego Łomianki coś znaczyły. Odwiedzali nas czołowi Politycy Prawa i Sprawiedliwości. Pan Minister Macierewicz, Pan Profesor Senator Żaryn, Pan Minister Misiewicz, Pani Poseł Czerwińska nawet otwierałą nasze lodowisko i na reprezentacyjnym miejscu Łomianek na basenie Burmistrzowie otwierali Biuro Poselskie Prawa i Sprawiedliwości. Pan Minister Macierewicz za czasów Panów Burmistrzów w Centrum Kultury prezentował fakty o Smoleńsku.

  A teraz zupełnie nikt z polityków tu nie zagląda.
  Sami sobie jesteśmy winni jak się patrzy na wyniki wyborów Prezydenckich w Łomiankach. Jak tak można nie docenić Pana Prezydenta Andrzeja Dudę i dokonań Prawa i Sprawiedliwości z Pnem Prezesem Jarosławem Kaczyńskim na czele.
  Szkoda, że już nie ma Panów Burmistrzów Rusieckiego i Dąbrowskiego bo wtedy może w Gazecie Łomiankowskiej by był znowu wywiad albo materiał pokazujący zasługi Pana Prezydenta dla Rzeczpospolitej i wynik wyborów w Łomiankach może by był badziej zadowalający . Wynik ostateczny bardzo cieszy, ale Łomianki zawiodły .

  0
  0
  Odpowiedz
 9. obserwator III

  I nadal ta sama narracja,tych przegranych, POgodzić się nie mogą z przegraną, jak to możliwe że plebs wygrał, przecież to my elita, mamy patent na rządzenie, gdzie ta demokracja,gdzie sprawiedliwość.Ilu to otumaniono tym że są lepsi od innych, no i jakie to Łomianki dumne że dają się tak manipulować i napuszczać na sąsiadów, ,, Polskość to nienormalność”widać że ta myśl niektórym przyświeca.No ale szczęśliwie wygrała Polska.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Burmistrz do dymisji

  Burmistrz MŻP MUSI ODEJŚĆ!!
  Stagnacja – inwestycji strategicznych NIE WIDAĆ w Łomiankach.

  Wojna pomiędzy koalicjantami – Burmistrza z Przewodniczącym Rady Miejskiej

  Nieudolna próba zakupu działek po byłych zakładach drzewnych (obecnie Prochownia)

  Afera z odbiorem odpadów zielonymi

  i tak można by dalej…

  BURMISTRZ MŻP i jej koleżanki muszą odejść

  0
  0
  Odpowiedz
 11. obserwator III

  Jakie to proste zostać intelektualistą,światłym i uczciwym, tą uczciwość to trzeba podkreślić, ano trzeba tylko być anty PIS, nobilitacja natychmiastowa.Widać to wyraźnie w Warszawie po tych warszawiakach rodem z Leoncina i okolic, ciekawe skąd ci intelektualiści Łomiankowscy zasiedlający tereny zalewowe i nie tylko, czy też w piątkowe popołudnie jadą po ziemniaki w rodzinne strony.No ale POprawność nakazuje patrzeć w przyszłość, nie ważna przeszłość, słoma została gdzieś daleko.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. obserwator

  Podobno worsowioki na złość wioskowym którzy głosowali na DUDĘ nie będą jeździli na wieś po słoiki od TATY i MAMY

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *