www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

W zdrowym ciele, zdrowy duch!

W zdrowym ciele, zdrowy duch – pod takim hasłem, 12 czerwca, odbyło się trzecie już spotkanie integracyjne zorganizowane przez TelePolska Sp. z o.o. dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Sadowej.

Impreza rozpoczęła się od inscenizacji wiersza Jana Brzechwy „Na straganie” w wykonaniu pracowników firmy. Każdy z nich wystąpił we własnoręcznie zrobionym przebraniu, odzwierciedlającym występujące w wierszu warzywa, o których pisał poeta.

Dopełnieniem tej części programu był konkurs, w którym podzieleni na 4 grupy podopieczni DPS Sadowa, musieli wykazać się wiedzą ze znajomości owoców i warzyw. Konkursowe pytania były ukryte w balonikach i dopiero po ich przebiciu, prowadzący quiz mógł je odczytać. Dodawało to zabawie nieco dramaturgii i niezamierzonych efektów akustycznych.

Symbolicznym momentem podczas spotkania było posadzenie przez dyrektorów obu instytucji „Drzewka Przyjaźni”. Z ramienia DPS Sadowa drzewko – urodziwą lipę – posadził Leszek Chruściński, Dyrektor placówki, a w imieniu TelePolska sp. z o.o. – Maciej Bednarczyk, Dyrektor Zarządzający.

Piknik wieńczył mecz piłki nożnej rozegrany na łące obok budynku DPS, który zakończył się wygraną gospodarzy 3:2 w rzutach karnych (2:2 w regulaminowym czasie). Obie drużyny miały przy tym okazję wypróbowania nowych bramek, przekazanych przez TelePolskę.

Na zakończenie imprezy, każdy z podopiecznych DPS Sadowa otrzymał od TelePolska upominki w postaci owoców i zdrowych przekąsek, a na ręce opiekunów placówki wolontariusze przekazali 40 mat, które posłużą podopiecznym ośrodka do regularnych ćwiczeń gimnastycznych.

W zdrowym ciele, zdrowy duch!

W zdrowym ciele, zdrowy duch!

W zdrowym ciele, zdrowy duch!

W zdrowym ciele, zdrowy duch!

W zdrowym ciele, zdrowy duch!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *