www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Walentynkowy weekend

W Lemon Tree, Jacks Łomianki i w Jazz Cafe tego weekendu możemy celebrować święto Świętego Walentego.

Lemon Tree przygotował na tę okazję specjalne weekendowe, walentynkowe menu – pachnące żubrówką i truflami. A wieczorem 13 lutego – w sobotę – na żywo ze specjalanym „zakochanym” repertuarem wystąpi Iza Ziółek i Wojtek Madajski.
Izabela śpiewała w chórkach m.in. Maryli Rodowicz, Ryszarda Rynkowskiego, Edyty Górniak oraz wielu innych.Wojtek akompaniuje największym gwiazdom polskiego showbiznesu.

Jacks Bar&restaurant zaprasza natomiast w niedzielę 14 lutego na romantyczne Jaksowe Walentynki – wykwintną kolację połączoną ze wspaniałą muzyką na żywo. Wystąpią również Iza Ziółek i Wojtek Madajski.

Jazz Cafe zaprasza natomiast w niedzielę o godzinie 20.00 na koncert Kapeli Hanki Wójciak… czyli połączenie poetyckiej wrażliwości i góralskiego temperamentu.
Hanka Wójciak – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, dziennikarka, aktorka, góralka z Zakopanego. Wybrana przez Andrzeja Seweryna do roli Panny Młodej w słuchowisku Radia Kraków Wesele, w którym udział wzięli m.in. Anna Polony, Anna Dymna, Jerzy Trela, Jerzy Nowak, Krzysztof Globisz. Odtwórczyni roli śpiewającej Babiej Góry w spektaklu Majki Kubackiej Nieudany Krewniak. Liderka i założycielka Kapeli Hanki Wójciak, której debiutancka płyta „Znachorka” ukazała się w czerwcu 2014 roku, nakładem Radia Kraków.
W muzyce Kapeli można odnaleźć echa muzyki orientalnej i celtyckiej, polskie motywy ludowe, połamane rytmy, wokalną improwizację w rejestrze gwizdkowym.

Walentynkowy weekend

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

  1. Zawiedzeni

    Jesteśmy zawiedzeni wieczorem Walentynkowym w Jacks Bar.To co zaprezentowali wykonawcy na scenie przypominało zwyczajną chałturę do kotleta.Tak fałszywie śpiewającej wokalistki dawno nie słyszeliśmy a akompaniament jeszcze gorszy , chyba sam wykonawca nie bardzo wiedział co gra ( jeżeli te wypociny można nazwać graniem )Jesteśmy zniesmaczeni takim wykonem ,nie prędko pojawimy się w tej restauracji .

    0
    0
    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *