www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Warsztaty z nutą świątecznej atmosfery

17 grudnia odbyła się pierwsza edycja warsztatów świątecznych zorganizowanych przez Klub Mam w Łomiankach. W radosnej przedświątecznej atmosferze, mamy razem z maluchami zajmowały się tworzeniem prezentów świątecznych dla swoich bliskich. W programie przewidziana została animacja dla dzieci oraz warsztaty tematyczne poświęcone domowym wyrobom kulinarnym takim jak chałwa, krówki, kulki owsiane. Pod okiem profesjonalistów mamy przygotowały artystyczne wyroby, którymi udekorują domy na święta lub podarują w ramach prezentu najbliższym.

Klub Mam zaprasza na kolejną edycję, która odbędzie się już w piątek 21 grudnia.


Czas trwania : ok. 2 h
Miejsce: Dom Narodzin Świętej Rodziny, ul.Polna 28a, Łomianki
jest parking na kilka samochodów i dogodny dojazd wózkiem ;]


Kulinarnie – świątecznie, do wyboru:
chałwa pakowana świątecznie – weź pudełeczko i ulubiony miód ok. 150 g ( jak zapomnisz będzie tez na miejscu ;))
masło orzechowe – przyda się elegancki słoiczek lub na miejscu ze zwykłego zrobimy piękny 🙂
daktylowe krówki – potrzebne pudełeczko, naczynie
kulki owsiane – j.w. pudełko do zabrania wyrobu

Do wyrobu będą używane w większości nieprzetworzone produkty, takie jak: bakalie, ziarna, orzechy, płatki owsiane, miód.Można przyjść ze swoimi produktami – proszę o mail na klub.mam@o2.pl prześle listę produktów.Przy zgłaszaniu się prosimy o informacje które z wyrobów chciałybyście zrobić.


Artystycznie – świątecznie, do wyboru:
szycie – drobne dekoracje choinkowe, skarpety świąteczne, woreczki na słodycze – można przynieść swoja tkaninę, ale będą tez na miejscu zakupione przez Karolinę
dekoracje świąteczne – mini choinka z tektury, gwiazdki śniegu, kartki świąteczne – komplet materiałów będzie na miejscu, można przynieść swoje elementy, zdjęcia, piórka, itp..
filcowanie – materiały zapewnia Lucyna, ale mile widziane igły do filcowania ( bez igieł ilość miejsc bardzo ograniczona)
stroiki świąteczne z żywych choinek – koniecznie weźcie ze sobą osłonkę, doniczkę, wiadereczko, dzban do posadowienia stroika (najlepiej mieć kilka do wyboru) mile widziane dekoracje słomkowe, niepotrzebne bombki, elementy starych stroików, szyszki, orzechy, suszone owoce


Proponujemy 10 zł za udział w warsztatach na pokrycie kosztów organizacyjnych, eksploatacyjnych i podstawowych materiałów. Dodatkowo za produkty potrzebne do wyrobu słodyczy, cena za produkty do jednej porcji wyrobu ok. 5 zł. W warsztatach artystycznych zwrot za tkaniny, filc, gąbkę do stroików (w granicach kilku złotych).

Realnie każdy może wziąć udział w dwóch trzech proponowanych warsztatach, można też będzie zrobić niewielkie elementy ( w artystycznych warsztatach) lub podzielić na pół porcje kulinarnych dokonań, tak aby każdy mógł jak najwięcej skorzystać i wynieść ze sobą 😀

Także proszę przy zapisach (na maila klub.mam@o2.pl) o napisanie 2-3 najbardziej preferowanych kategorii i o podanie terminu, który Wam pasuje.

Anita Marczułajtis-Łodzińska

Warsztaty z nutą świątecznej atmosfery

Warsztaty z nutą świątecznej atmosfery

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Justke

  Na chętnych czekamy od 10.00 do 15.00.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Mazurek

  Fajnie że jesteście i fajnie że w gazecie Info Łomianki można się o Was przeczytać. Powodzenia!

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *