www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Warsztaty z tańca kobiecości

Klub Kokko Art zaprasza na Warsztaty z tańca kobiecości – tańca wewnętrznego dla kobiet. Dla internautek odwiedzających www.LOMIANKI.INFO organizatorzy zafundowali 3 darmowe wejściówki na warsztaty

W trakcie zajęć uczestniczki popracują nad świadomością własnego ruchu i rytmu, jego lekkością i płynnością.

Zajęcia rozpoczynają się rozciąganiem mięśni całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni obszaru miednicy, ramion i nóg. Kolejnym etapem jest wejście w aspekt psychofizyczny, poprzez nawiązanie kontaktu z własnym centrum – źródłem życiodajnej energii i siły. Nabycie tych umiejętności poprawia pracę układu ruchu, która wiąże się z zachowaniem zdrowia w obszarze miednicy i pleców, redukuje napięcia i dolegliwości bólowe, poprawia sylwetkę, pozwala poruszać się z gracją i wdziękiem.

Warsztaty poprowadzi Malina Kokoszczyńska. Instuktorka od 5 lat pracuje z ekspresją ruchu i ciała, bazując na programie dr. Detlef’a Kapperta oraz Instytutu Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen. W swoim programie łączy elementy tańca z  odzwierciedlaniem emocji w ruchu, odnalezieniem własnego rytmu w rytmach świata. Jest certyfikowanym instruktorem improwizacji tańca i symboliki ciała. Zajmuje się obszarem rozwoju osobistego poprzez integrację ciała i psychiki, wykorzystując jako narzędzie ruch i jego różne formy ekspresji.

Zajęcia odbędą się 11 kwietnia 2010 roku (niedziela) 2010 roku w godzinie 13.00-14.30 w klubie Koko Art, ul. Pancerz 6 w Łomiankach.

Liczba miejsc ograniczona – zapisy i informacje magda.prof@wp.pl Tel. 501 082 996

Więcej informacji na stronie www.kokko-art.com.pl

redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *