www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Warto pomagać…

Święta to czas serdecznych życzeń, dobroci i obdarowywania.Chętniej wtedy dzielimy się z potrzebującymi tym, czego mamy w nadmiarze. Jak co roku przed świętami Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomiankach prowadzi wiele działań, mającychna celu pomoc potrzebującym mieszkańcom z terenu miasta i gminy Łomianki.

– W dniach 1-2 grudnia 2018 r. przeprowadzonozbiórkę prezentów dla najmłodszych. Udało się zebraćwiele upominków, o których marzyły dzieci.Jeszcze do 14 grudnia wszystkie osoby zainteresowanepomocą najmłodszym mogą przekazywaćdrobne prezenty oraz słodycze w siedzibieOśrodka Pomocy Społecznej, ul. Szpitalna 7.

„Paczka dla seniora”. W związku z tak dużymzainteresowaniem pomocą potrzebującym, zorganizowanorównież zbiórkę artykułów higienicznychoraz koców i pościeli dla osób starszychi niepełnosprawnych. Dary można przekazywaćw siedzibie Ośrodka.

– W dniach 10-20 grudnia 2018 r. organizowanabędzie akcja „Wymiana ciepła”, polegająca nawymianie odzieży zimowej.
Na wieszaku wystawionym przed UrzędemMiejskim w Łomiankach, ul. Warszawska 115w specjalnie oznakowanym namiocie możnabędzie pozostawić używaną odzież zimową,a osoby potrzebujące będą mogły w każdejchwili wybrać potrzebną dla siebie rzecz i zabraćją do domu.

Więcej informacji o bieżących działaniachOśrodka Pomocy Społecznej znajdziecie na stronie: www.opslomianki.pl

Warto pomagać...

Warto pomagać...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *