www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Ważne INFO: Szpital w Dziekanowie

Ważna informacja ze Szpitala w Dziekanowie Leśnym.

„W związku z poleceniem Wojewody Mazowieckiego informujemy, że z dniem 02.04.2020 Kliniczny Oddział Pediatrii z Pododdziałami: Endokrynologicznym, Alergologicznym, Neurologicznym SZPZOZ w Dziekanowie Leśnym zostanie przekształcony w ODDZIAŁ ZAKAŹNY na potrzeby leczenia oraz diagnozowania pacjentów podejrzanych o zakażenie wirusem SARS-CoV-2.

W związku z powyższym prosimy o niezgłaszanie się do Izby Przyjęć w celu uzyskania pomocy lekarskiej w zakresie pediatrycznym.

Uprzejmie informujemy, że Poradnie Specjalistyczne działające w naszym Szpitalu nie zaprzestały udzielania świadczeń opieki zdrowotnej. Poradnie kontynuują swoją działalność, a lekarze udzielają porad w sytuacjach tego wymagających. Uwzględniając jednakże ryzyko transmisji zakażenia wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COViD-19, informujemy że zmieniony został sposób funkcjonowania Poradni Specjalistycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby nie doprowadzać do niepotrzebnego zagęszczenia osób oczekujących w poczekalniach na wizytę, aby zachowane zostały zasady izolacji. Dlatego też wprowadziliśmy możliwość udzielania konsultacji lekarskich za pośrednictwem narzędzi teleinformatycznych (dotyczy to Pacjentów stabilnych, gdzie nie zachodzi zagrożenie dla życia i zdrowia, a ocena stanu zdrowia i zakres niezbędnych czynności do zrealizowania, nie wymaga osobistego kontaktu z personelem medycznym).
Pracownicy Rejestracji i lekarze będą dzwonić do Państwa, dlatego prosimy o odbieranie telefonów ze szpitala. Prosimy również o telefoniczny kontakt ze szpitalem w przypadkach wątpliwych, również wtedy kiedy nie było kontaktu z naszej strony. Numery telefonów do Rejestracji Poradni Specjalistycznych:
tel. (22) 76 57 210
tel. (22) 76 57 230
tel. (22) 76 57 305

Informujemy również, że kontynuujemy leczenie pacjentów w ramach programów lekowych prowadzonych w Klinicznym Oddziale Pediatrii z Pododdziałem Endokrynologicznym oraz Klinicznym Oddziale Chorób Płuc, jednakże wcześniej zaplanowane terminy przyjęć mogą ulec zmianie. Będą Państwo informowani telefonicznie o zaplanowanych nowych terminach.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Rejestracją Poradni Specjalistycznych. Pacjenci w ramach programów lekowych przyjmowani będą w ww. Poradniach w bezpiecznych epidemiologicznie warunkach.”

www.szpitaldziekanow.pl

Ważne INFO: Szpital w Dziekanowie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *