www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Weekend pełen zabawy w CH Auchan Łomian

Wakacje są już za nami, ale nie oznacza to końca dobrej zabawy! Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które w weekend 17 i 18 września odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Łomianki. Galeria przygotowała dla nich bowiem szereg atrakcji.

W sobotę, 17 września maluchy wezmą udział w kreatywnych warsztatach plastycznych, podczas których własnoręcznie stworzą przyborniki na biurko czy zakładki do książek. Sobota będzie także okazją, aby poznać zasady różnorodnych gier planszowych i zagrać w nie w gronie rodziny czy przyjaciół.

Z kolei w niedzielę, 18 września maluchy zasiądą przed sceną teatralną, aby poznać niezwykłe przygody Pana Soczewki. Podczas wspólnej teatralnej podróży mali widzowie odnajdą swoje ukryte talenty. Każdy będzie miał bowiem okazję spróbować swoich sił w śpiewaniu oraz tańcu, a także weźmie udział w licznych konkursach.

Na atrakcje najmłodszych zaprasza Centrum Handlowe Auchan Łomianki przy ul. Brukowej 25. Warsztaty plastyczne odbędą się w sobotę, 17 września w godzinach 12.00-15.00, zaś spotkanie z grami planszowymi rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 14.00. Spektakl teatralny zostanie odegrany w niedzielę, 18 września trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *