Wesołych i rodzinnych…
Serdecznie… wesołych i rodzinnych świątecznych chwil… wszystkim czytelnikom, sympatykom życzy redakcja@lomianki.info.
Zapraszamy do zamieszczania życzeń w komentarzach…
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
14 komentarzy
Wyślij komentarz
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #153
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
Michał Koterski spotkał się z młodzieżą z Łomianek. „To od was zależy, jaką jakość będzie miało wasze życie”
- Za każdym hejtem stoi cierpienie, a czasem zwykłe pytanie. "Jak się czujesz?" może uratować komuś życie - mówił...
ZaŁOMOTali po raz siódmy. Festiwal muzyki młodzieżowej w Łomiankach
Przy Centrum Kultury w Łomiankach po raz siódmy rozbrzmiał ŁOMOT. Publiczność mogła usłyszeć różnorodne brzmienia - od...
Łomianki świętowały 75. urodziny Mistrza. Wyjątkowy jubileusz Henryka Miśkiewicza
Tak jak przypuszczaliśmy, jubileuszowy koncert z okazji 75. urodzin Henryka Miśkiewicza okazał się jednym z...
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki podsumowuje kadencję. Inwestycje, umowa z ZTM, problemy kadrowe
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki Sp. z o.o. Paweł Gutkowski przedstawił podsumowanie działań realizowanych przez...
„Znowu zostaliśmy postawieni pod ścianą”. Radni wstrzymują decyzję o 10-milionowej pożyczce
Radni Rady Miejskiej w Łomiankach nie poparli projektu uchwały dotyczącej zaciągnięcia pożyczki w wysokości 10 mln zł...
Długi weekend na Mazowszu!
Rowerem, kajakiem albo pieszo. Mazowsze to idealne miejsce dla wielbicieli zamków, skansenów, pałaców, meandrów rzek i...
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #152
A w tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
14,99 proc. podwyżki za wodę i ścieki? ZWiK Łomianki wydał oświadczenie, ale nie odpowiedział na pytania
W trakcie dyskusji o zmianie taryf za usługi wodno-kanalizacyjne wielokrotnie padała liczba 14,99 proc. W związku z...














Dla sąsiadów z Osiedla Ronson na Wiślanej spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
Wszystkiego najlepszego, zdrowia i szcześcia. Oraz abysmy nie spotykali na swojej drodze agresji, nienawiści i sortowania.
Wszystkim, bez wyjątku, wszystkim mieszkańcom Łomianek.
Marzanna
Pięknych Świątecznych Spotkań Rodzinnych! Mieszkańcom Dąbrowy Leśnej i nie tylko. Sąsiad z Długiej
Hp, ho, ho…. trafionych prezentów, refleksyjnych ale i wesołych Świąt dla mieszkańców Kiełpina. Samych szczęśliwości dla wszystkich uczniów i nauczycieli z Dziekanowa Leśnego!
Zdrowych, szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Aby Dzień ten był dla wszystkich przypomnieniem tego co najważniejse – miłość, prawda i akceptacja.
Oby wszelkie złe emocje i złe słowa, które potrafią ranić głębiej niż ostrze zostały za nami, a nowy czas po narodzeniu Syna Bożego niech bfituje w samo dobro.
Tego życzę wszystkim mieszkańcom i łomiankowksiej władzy.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych świąt!
Jadwiga z Burakowa
Oby Nowy Rok nie był gorszy od mijającego, oby Święta minęły w rodzinnej i ciepłej atmosferze.
Dzięki Panu Burmistrzowi Tomaszowi Dąbrowskiemu Łomianki zmieniają się na lepsze. Inwestycje są największe od kiedy Łomianki powstały. Dzięki Panu Burmistrzowi mieszkańcy Łomianek są szczęśliwi bo widzą zniamy na lepsze wokół siebie.
Życzymy aby Łomianki nadal się tak dobrze rozwijały i by Pan Burmistrz kierował Miastem przez kolejne długie lata.
A wszyscy którym się nie podoba to garstka opozycji i mogą się wyprowadzić za górkę do bufetowej albo przykładowo do Ożarowa. Wtedy Łomianki będą się rozwijały jeszcze lepiej. Nikt nie bedzie tęsknił.
Nie zamierzam się wyprowadzać jak sugerujecie w powyższym komentarzu, bo łomianki to mój dom. W odwecie życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt. Aby Jezus, który się narodził dał Wam siłę na pokonanie tych złych emocji. Aby wszyscy, którzy mają odmienne zdanie zdanie nie byli dla Was powodem do szerzenia agresji i nienawiści, abyście zrozumieli, że dialog i poszanowanie bliźniego jest Waszą powinnością i nie każdy kto ma swój pogląd, niekoniecznie zbieżny z Waszym, jest opozycją.
Z całego serca, tego Wam życzę.
A wszystkim mieszkańcom łomianek, życzę abyśmy nie musieli obawiać się własnych opinii, aby zdrowi nam dopisywało, finanse starczały, a miłość w rodzinie i wśród najbliższych nie była niepokojona przez to co z natury złe.
Wszystkim i tym z lepszego i tym z gorszego sortu życzę radosnych Świąt, smacznej kolacji Wigilijnej i szczęśliwego, spokojnego Nowego Roku!!!!!!
ps. Szczególne uściski dla mieszkańców Alei Chopina i takiej jednej muzykującej rodziny z Paderewskiego :)))))))
Wesołych Świąt dla Pana Maćka z Łomianki Info i Pana rodziny . Dzięki za robotę, którą Pan robi.
Wesołych Świąt dla wszystkich mieszkańców Łomianek. Żeby ten Świąteczny czas była dla nas wszystkich pełen miłości!
Na życzenia noworoczne przyjdzie jeszcze czas 🙂
Pierwsza gwiazdka zwiastująca Boże Narodzenie niech będzie dla wszystkich (a w szczególności dla władz Łomianek) przesłaniem miłości, pokoju i szacunku.
Moi drodzy sąsiedzi, wszystkiego najlepszego!
Sąsiad z Warszawskiej
Najlepszego dla wszystkich, którzy o 8.15 jechali autobusem „Ł” w stronę Warszawy. Więcej uśmiechu moi drodzy!