www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Weźmy udział w referendum!

Referendum w sprawie przebiegu trasy ekspresowej przez naszą gminę, które odbędzie się w niedzielę 19 listopada wywołuje wiele emocji wśród mieszkańców. Jedni zdecydowanie protestują przeciw wybudowaniu trasy Mszczonowskiej, inni podważają zasadność poprowadzenia Samorządowej Trasy Nadwiślańskiej. Urząd Miasta przygotował ulotkę informacyjną dotyczącą tematu referendum. Do naszej redakcji wpłynęło jednak wiele listów od osób i stowarzyszeń, które pragną wyrazić swoje stanowisko w tak ważnej dla przyszłości Łomianek sprawie. W GŁ nr 24 drukujemy je wszystkie, aby dać mieszkańcom możliwość poznania argumentów obu stron.

Zachęcamy do rozważenia wagi przytaczanych argumentów i wzięcia udziału w referendum. Każdy z nas ma prawo wyrazić własne zdanie i opowiedzieć się za jednym bądź drugim wariantem przebiegu trasy S-7.

Jesteśmy społecznością, która bezpośrednio odczuje skutki poprowadzenia trasy ekspresowej przez nasz teren. Dlatego wola mieszkańców Gminy Łomianki wyrażona w referendum będzie argumentem, który wojewoda powinien uwzględnić przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.

Pamiętaj! Wynik referendum gminnego jest wiążący,
jeśli frekwencja wyniesie co najmniej 30%.
Weź udział w głosowaniu i wyraź własne zdanie!

Redakcja Gazety Łomiankowskiej

Weźmy udział w referendum!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *