www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wiceburmistrz Kłódkiewicz odwołany

Decyzją burmistrza Dąbrowskiego – 28 czerwca 2013 r. – odwołany ze stanowiska wiceburmistrza został Bogdan Kłódkiewicz.

Bogdan Kłódkiewicz od początku związany z burmistrzem Dąbrowskim, szef sztabu wyborczego „Twoje Łomianki””, z którego startował Tomasz Dąbrowski. Potem (styczeń 2011) rezygnując z funkcji radnego został wiceburmistrzem ds. rozwoju (m.in referaty Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, Inwestycji i Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska).

Dał się poznać jako urzędnik chętny do współpracy z radnymi i mediami – co, według kuluarowych doniesień, było jednym z powodów popadnięcia w „”niełaski władzy””. Ostatnio na zwolnieniu chorobowym.

redakcja@lomianki.info

Wiceburmistrz Kłódkiewicz odwołany

Wiceburmistrz Kłódkiewicz odwołany

Wiceburmistrz Kłódkiewicz odwołany

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

18 komentarzy

 1. jan

  Czy to nie on odpowiadał za wprowadzenie „śmieci”. Zamiast pracować poszedł na zwolnienie. Może to było przyczyną???

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Krystyna

  Za śmieci odpowiadał Rusiecki tyle, że zamiast się nimi zajmować wiecznie siedział na forum i wypisywał w godzinach pracy.

  Panu Kłódkiewiczowi dziękujemy za pracę na rzecz mieszkańców, za determinację i skuteczność w zdobyciu dotacji unijnych na kanalizację ( bo to jego wyłaczna zasługa), oraz próby złagodzenia negatywnego stosunku Dabrowskiego do radnych, pracowników i mieszkańców Łomianek.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Jacek

  Panu Kłudkiwiczowi współczuję, a burmistrz strzela sobie kolejnego gola. Brawo Dąbrowski jeszcze trochę i będziesz pan najgorszym burmistrzem Łomianek po 89 roku. Rusieckiego sobie zwolnij ale kto będzie wtedy wszczynał awantury.
  Żenujące!!! Panowie przecież ludzie patrzą i oceniają, wam nie wstyd?

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Wanda

  Burmistrz pozbywa się dobrych pracowników,bo znają się lepiej na pracy jak on sam.
  Pan Kłódkiewicz potrafił współpracować z radą i nie wywoływał konfliktów z pracownikami.
  Kulturalny,merytorycznie zawsze przygotowany do wyjaśnień i odpowiedzi.
  Panie burmistrzu chyba pan już zapomniał,że zawdzięcza pan swoje stanowisko między innymi panu Kłódkiewiczowi.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Łomiankowski obserwator

  Myślałem ze po Panu Sokołowskim nie zrobi następnej wioskowej zagrywki a jednak zrobił .Pan Sokołowski jako dyrektor Domu Kultury nie miał sobie równych do kierowania ta placówką .Na jego miejsce powołał chłopaczka z Pacanowa beztalencie jednego wiersza i również nie kompetentną antypatyczną tłustą nalewkę Filii w Burakowie
  Pan Kłódkiewicz który był jedyną osobą kompetentna i odpowiedzialną w tej trójcy dostał kopa bo stwarzał zagrożenie dużego poparcia w przyszłych wyborach .
  Myślę ze po wyborach obaj Panowie wrócą do pracy .

  0
  0
  Odpowiedz
 6. #Krysia

  ….. ale bzdury tu wypisujecie………….
  ……gol dla Pana T.Dąbrowskiego! Dalej zmiany – na lepsze!

  0
  0
  Odpowiedz
 7. szczepan

  szkoda, on jeszcze równoważył obcesowość, bezczelność i rozmach z jakim zaczął działać Rusiecki.czy można w ogóle zwolnić kogoś na chorobowym? czy to legalne?

  0
  0
  Odpowiedz
 8. smutny

  Ciekawe,kiedy skończy się to bezprawie i cyrk gminny z aktorami
  nieprzygotowanymi do współpracy z ludźmi.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. j23

  Ale kogo to obchodzi – kasa nie śmierdzi, lepiej pozbyc się jednego ( akurat tego który się znał na gminie) i podzielić się kasiorą. Juz sobie wzieli po 2500 to teraz dołożą nastepne.

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Precel

  Robią co chcą. nikt nie jest w stanie już tego powstrzymać. Nie ma nikogo kto by się odważył stanąć na ich drodze. ESKALACJA!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Karol

  Jestem mieszkańcem Kiełpina jak Kłódkiewicz i przy konsultacjach w sprawie ustalania planu zagospodarowania przestrzennego Kłódkiewicz wówczas jako radny tego terenu najbardziej był zainteresowany tym, by w wydawanych wnioskach o zabudowę nie wpisywać informacji, że Kiełpin to teren zalewowy. Nie interesowało go to, że Gmina chce zabierać ludziom po 1,5 metra działki w nowym planie tylko to, że będzie miał problem ze sprzedażą swojej ziemi pod działki.
  Ja i inni mieszkańcy musieliśmy składać wnioski poparte analizami prawnymi by utrzymać stan obecny dróg dojazdowych i posesji.

  Nie ma więc czego żałować, Kłłdkiewicz wart jest Dąbrowskiego, jak jaszybciej precz z Gminy Łomianki.
  Dąbrowski, który zamiast skupić się na choćby głównej arterii naszego miasta, traci czas na głupoty. Warszawska odkąd pamiętam, jak ser dziurawa.

  Nie ma więc czego żałować, Kłódkiewicz do domu.

  0
  0
  Odpowiedz
 12. klodka

  Panie Dąbrowski bardzo dobry ruch z tym człowiekiem, tylko za długo to trwało. Już zdobył pan więcej środków unijnych niż wszyscy burmistrzowie razem, tak trzymać. Teraz czekamy na Kiełpin i ma pan nasze poparcie. Dość mamy partyjnych pseudodziałczy z poprzednich kadencji co nic nie robili.

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Jacek3

  Te ostatnie wpisy to wyraz szacunku osób, którym pomagał Pan Kłódkiewicz w zdobyciu władzy i pozyskaniu pieniędzy Unijnych na kanalizację. Brak szacunku dla człowieka, który coś dobrego dla tej gminy zrobił pomimo ciężkiej choroby.

  Można politycznie różnie oceniać działania byłego zastępcy burmistrza jednak nie można mu odebrać zaangażowania i uczciwości w tym co robił, a także próby uspokojenia agresji p.Rusieckiego. Niestety „murzyn” zrobił swoje …

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Bernard

  Szkoda. Tylko tyle w tym temacie.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. Urszula

  Myślę że własnie pan Kłódkiewicz powinien zostać przyszłym Burmistrzem Łomianek. Tylko nie obecny ani poprzedni burmistrz
  Chociaż głosowałam z mężem na pana Dąbrowskiego jego postawa i zachowanie nie przystoi na tym stanowisku. Może jako komandos jest z siebie zadowolony ale my nie

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Zoska P.

  Niech los Kłodkiewicza będzie przestrogą dla wszystkich, którzy wchodzą w układy z Rusieckim. Wykorzysta i wyrzuci.

  0
  0
  Odpowiedz
 17. zxczxc

  Po co te nerwy. Kłodkiewicza nie ma. Spokojnie. Jego czas już minął, podobnie jak czas Pszczółkowskiego i Sokołowskiego.

  Chyba nie macie wątpliwości, kto będzie dalej rządził w Łomiankach przez następna lata? Oczywiście najlepszy Burmistrz Tomasz Dąbrowski i najlepszy wiceburmistrz Piotr Rusiecki.

  To dzięki temu duetowi Łomianki pozyskały tyle środków europejkich co nigdy, powstał węzeł Brukowa, będzie najnowocześniejsza szkoła w Dąbrowie, mamy w Łomiankach Teatr Miejsce i nowoczesnym Domu Kultury, spółki nie mają strat a urząd jest w końcu reformowane. W końcu!

  Przywyczajcie się do tej myśli lemingi i całe partyjniactwo. buahahaha buahahahahahahahaha

  0
  0
  Odpowiedz
 18. j23

  Po stylu to chyba Rusiecki o sobie pisze. Straszna buta i arogancja.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *