Wiceburmistrz Kłódkiewicz odwołany
Decyzją burmistrza Dąbrowskiego – 28 czerwca 2013 r. – odwołany ze stanowiska wiceburmistrza został Bogdan Kłódkiewicz.
Bogdan Kłódkiewicz od początku związany z burmistrzem Dąbrowskim, szef sztabu wyborczego „Twoje Łomianki””, z którego startował Tomasz Dąbrowski. Potem (styczeń 2011) rezygnując z funkcji radnego został wiceburmistrzem ds. rozwoju (m.in referaty Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, Inwestycji i Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska).
Dał się poznać jako urzędnik chętny do współpracy z radnymi i mediami – co, według kuluarowych doniesień, było jednym z powodów popadnięcia w „”niełaski władzy””. Ostatnio na zwolnieniu chorobowym.
redakcja@lomianki.info
„
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
18 komentarzy
Wyślij komentarz
Łomianki świętowały 75. urodziny Mistrza. Wyjątkowy jubileusz Henryka Miśkiewicza
Tak jak przypuszczaliśmy, jubileuszowy koncert z okazji 75. urodzin Henryka Miśkiewicza okazał się jednym z...
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki podsumowuje kadencję. Inwestycje, umowa z ZTM, problemy kadrowe
Prezes Komunikacji Miejskiej Łomianki Sp. z o.o. Paweł Gutkowski przedstawił podsumowanie działań realizowanych przez...
„Znowu zostaliśmy postawieni pod ścianą”. Radni wstrzymują decyzję o 10-milionowej pożyczce
Radni Rady Miejskiej w Łomiankach nie poparli projektu uchwały dotyczącej zaciągnięcia pożyczki w wysokości 10 mln zł...
Długi weekend na Mazowszu!
Rowerem, kajakiem albo pieszo. Mazowsze to idealne miejsce dla wielbicieli zamków, skansenów, pałaców, meandrów rzek i...
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #152
A w tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
14,99 proc. podwyżki za wodę i ścieki? ZWiK Łomianki wydał oświadczenie, ale nie odpowiedział na pytania
W trakcie dyskusji o zmianie taryf za usługi wodno-kanalizacyjne wielokrotnie padała liczba 14,99 proc. W związku z...
Dzień Dziecka w Łomiankach. Zobacz relację FOTO-VIDEO z imprezy i życzenia dla najmłodszych
Dużo radości, szczęścia, zdrowia i bezpieczeństwa, szerokiego uśmiechu, spełnienia marzeń, świetnej zabawy, rozwijania...
XXVIII Sesja Rady Miejskiej w Łomiankach. Decyzja w sprawie pożyczki 10 mln złotych odroczona
Podczas XXVIII Sesji Rady Miejskiej w Łomiankach, która odbyła się 28 maja 2026 roku, radni rozpatrywali projekt...
Znamy zwycięzców loterii „PIT w Łomiankach” 2026
27 maja 2026 roku przy Urzędzie Miejskim w Łomiankach odbyło się losowanie nagród drugiej edycji loterii „PIT w...
















Czy to nie on odpowiadał za wprowadzenie „śmieci”. Zamiast pracować poszedł na zwolnienie. Może to było przyczyną???
Za śmieci odpowiadał Rusiecki tyle, że zamiast się nimi zajmować wiecznie siedział na forum i wypisywał w godzinach pracy.
Panu Kłódkiewiczowi dziękujemy za pracę na rzecz mieszkańców, za determinację i skuteczność w zdobyciu dotacji unijnych na kanalizację ( bo to jego wyłaczna zasługa), oraz próby złagodzenia negatywnego stosunku Dabrowskiego do radnych, pracowników i mieszkańców Łomianek.
Panu Kłudkiwiczowi współczuję, a burmistrz strzela sobie kolejnego gola. Brawo Dąbrowski jeszcze trochę i będziesz pan najgorszym burmistrzem Łomianek po 89 roku. Rusieckiego sobie zwolnij ale kto będzie wtedy wszczynał awantury.
Żenujące!!! Panowie przecież ludzie patrzą i oceniają, wam nie wstyd?
Burmistrz pozbywa się dobrych pracowników,bo znają się lepiej na pracy jak on sam.
Pan Kłódkiewicz potrafił współpracować z radą i nie wywoływał konfliktów z pracownikami.
Kulturalny,merytorycznie zawsze przygotowany do wyjaśnień i odpowiedzi.
Panie burmistrzu chyba pan już zapomniał,że zawdzięcza pan swoje stanowisko między innymi panu Kłódkiewiczowi.
Myślałem ze po Panu Sokołowskim nie zrobi następnej wioskowej zagrywki a jednak zrobił .Pan Sokołowski jako dyrektor Domu Kultury nie miał sobie równych do kierowania ta placówką .Na jego miejsce powołał chłopaczka z Pacanowa beztalencie jednego wiersza i również nie kompetentną antypatyczną tłustą nalewkę Filii w Burakowie
Pan Kłódkiewicz który był jedyną osobą kompetentna i odpowiedzialną w tej trójcy dostał kopa bo stwarzał zagrożenie dużego poparcia w przyszłych wyborach .
Myślę ze po wyborach obaj Panowie wrócą do pracy .
….. ale bzdury tu wypisujecie………….
……gol dla Pana T.Dąbrowskiego! Dalej zmiany – na lepsze!
szkoda, on jeszcze równoważył obcesowość, bezczelność i rozmach z jakim zaczął działać Rusiecki.czy można w ogóle zwolnić kogoś na chorobowym? czy to legalne?
Ciekawe,kiedy skończy się to bezprawie i cyrk gminny z aktorami
nieprzygotowanymi do współpracy z ludźmi.
Ale kogo to obchodzi – kasa nie śmierdzi, lepiej pozbyc się jednego ( akurat tego który się znał na gminie) i podzielić się kasiorą. Juz sobie wzieli po 2500 to teraz dołożą nastepne.
Robią co chcą. nikt nie jest w stanie już tego powstrzymać. Nie ma nikogo kto by się odważył stanąć na ich drodze. ESKALACJA!!!
Jestem mieszkańcem Kiełpina jak Kłódkiewicz i przy konsultacjach w sprawie ustalania planu zagospodarowania przestrzennego Kłódkiewicz wówczas jako radny tego terenu najbardziej był zainteresowany tym, by w wydawanych wnioskach o zabudowę nie wpisywać informacji, że Kiełpin to teren zalewowy. Nie interesowało go to, że Gmina chce zabierać ludziom po 1,5 metra działki w nowym planie tylko to, że będzie miał problem ze sprzedażą swojej ziemi pod działki.
Ja i inni mieszkańcy musieliśmy składać wnioski poparte analizami prawnymi by utrzymać stan obecny dróg dojazdowych i posesji.
Nie ma więc czego żałować, Kłłdkiewicz wart jest Dąbrowskiego, jak jaszybciej precz z Gminy Łomianki.
Dąbrowski, który zamiast skupić się na choćby głównej arterii naszego miasta, traci czas na głupoty. Warszawska odkąd pamiętam, jak ser dziurawa.
Nie ma więc czego żałować, Kłódkiewicz do domu.
Panie Dąbrowski bardzo dobry ruch z tym człowiekiem, tylko za długo to trwało. Już zdobył pan więcej środków unijnych niż wszyscy burmistrzowie razem, tak trzymać. Teraz czekamy na Kiełpin i ma pan nasze poparcie. Dość mamy partyjnych pseudodziałczy z poprzednich kadencji co nic nie robili.
Te ostatnie wpisy to wyraz szacunku osób, którym pomagał Pan Kłódkiewicz w zdobyciu władzy i pozyskaniu pieniędzy Unijnych na kanalizację. Brak szacunku dla człowieka, który coś dobrego dla tej gminy zrobił pomimo ciężkiej choroby.
Można politycznie różnie oceniać działania byłego zastępcy burmistrza jednak nie można mu odebrać zaangażowania i uczciwości w tym co robił, a także próby uspokojenia agresji p.Rusieckiego. Niestety „murzyn” zrobił swoje …
Szkoda. Tylko tyle w tym temacie.
Myślę że własnie pan Kłódkiewicz powinien zostać przyszłym Burmistrzem Łomianek. Tylko nie obecny ani poprzedni burmistrz
Chociaż głosowałam z mężem na pana Dąbrowskiego jego postawa i zachowanie nie przystoi na tym stanowisku. Może jako komandos jest z siebie zadowolony ale my nie
Niech los Kłodkiewicza będzie przestrogą dla wszystkich, którzy wchodzą w układy z Rusieckim. Wykorzysta i wyrzuci.
Po co te nerwy. Kłodkiewicza nie ma. Spokojnie. Jego czas już minął, podobnie jak czas Pszczółkowskiego i Sokołowskiego.
Chyba nie macie wątpliwości, kto będzie dalej rządził w Łomiankach przez następna lata? Oczywiście najlepszy Burmistrz Tomasz Dąbrowski i najlepszy wiceburmistrz Piotr Rusiecki.
To dzięki temu duetowi Łomianki pozyskały tyle środków europejkich co nigdy, powstał węzeł Brukowa, będzie najnowocześniejsza szkoła w Dąbrowie, mamy w Łomiankach Teatr Miejsce i nowoczesnym Domu Kultury, spółki nie mają strat a urząd jest w końcu reformowane. W końcu!
Przywyczajcie się do tej myśli lemingi i całe partyjniactwo. buahahaha buahahahahahahahaha
Po stylu to chyba Rusiecki o sobie pisze. Straszna buta i arogancja.