www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wiceburmistrz od wszystkiego 🙂

Piotr Rusiecki mimo, że jest bardzo zajętym urzędnikiem, w końcu jest wiceburmistrzem m.in. odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie np. Domu Kultury, znajduje ostatnio czas by swoim „tabletem” cyknąć to tu, to tam – fotkę.

Ostatnio Piotr Rusiecki (albo jego sobowtór) cyknął zdjęcie ogłoszeniu „dowalającemu” radnym, a w szczególności radnemu Grądzkiemu. Pod ogłoszeniem informującym o zamknięciu Domu Kultury nikt się nie podpisał, ale nie trudno się domyślić kto jest jego autorem 🙂

Mnie akurat cieszą wszechstronne zainteresowania wiceburmistrza Rusieckiego. Jednak ktoś kiedyś chyba nie bez podstawy zauważył, że jak coś (ktoś) jest do wszystkiego znaczy, że jest do niczego.

ps. zdjęcia pochodzą z Echa Łomianek i Bielan, która to gazeta otrzymała je właśnie z Urzędu. Może watro podpisać autora fotografii?

Wiceburmistrz od wszystkiego :)

Wiceburmistrz od wszystkiego :)

Wiceburmistrz od wszystkiego :)

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

29 komentarzy

 1. łahciM

  Zabiera prace Krysteckiemu, to się porobiło. Tylko dlaczego opłacany z podatków urzędnik uprawia politykierstwo

  0
  0
  Odpowiedz
 2. niezalogowany

  Całkiem udany autoportret. Taki nawet, można powiedzieć, że symboliczny, z kontekstem kulturalno-historycznym. Pamiątka dla potomnych.
  Szkoda, że rozdzielczość słabiutką.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. XYZ

  Dla mnie bomba!
  Trzeba mieć nie lada oko, żeby to wypatrzeć. Brawo Komentator!
  A swoją drogą, to biedna się robi ta nasza władza. Tak jej wszyscy patrzą na łapki, że za rok będziemy mieli kilka tysięcy super poinformowanych obywateli. Tylko czy wystarczy, żeby dobrze wybrać?

  0
  0
  Odpowiedz
 4. koza

  nie ma to jak propaganda, jak widać. zamiast pracować to robi za fotoreportera Echa Bielan i Łomianek. Żenada! Ciekawe co zaplanuje w najbliższym wydaniu GŁ, biedaczek numer przesunie żeby poczekać na najbliższą sesję w sprawie DK. A chaił w piątek zrobić, żey przez weekend popracować nad tekstem na zamknięcie numeru. Normalnie by zamykał zaraz oi weekendzie, a tak biedny wydział promocji będzie siedział po godzinach po sesji we wtorek, żeby wrzucić odpowiednio w najnowszy gazłom na święta to co główny propagandzista PioRus powie. smutne po prostu, a dokładniej chore

  0
  0
  Odpowiedz
 5. holahola

  Od dawna mam wrażenie, że kilku osobom należy zalecić wizytę u specjalistów. Działanie z zamknięciem Domu Kultury, następnie robienie zdjęcia tekstu zawierającego nieprawdę (niechcący z autoportretem) – aby zilustrować materiał w Echu – to jazda po bandzie bez trzymanki. Za nasze pieniądze prowadzone są ambicjonalne wojenki, ładnie, ładnie. Jeżeli ktoś nie rozumie, że Rada Miasta ma swoje uprawnienia, a Burmistrz swoje – to sorry. Po co była Burmistrzowi ta wojenka ? Strzela sobie w stopę i tyle, szkoda, że kosztem dzieciaków. A w drugim planie kosztem Dyrekcji Domu Kultury.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Mieszkanka Łomianek

  Winę za tę sytuacje ponoszą Radni Łomianek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Robert

  Tak, Tak wina radnych bo chcieli zobaczyć czy jakiś przewałek nie zrobiono w Domu Kultury. Może ci radni mi się nie podobają ale patrzę obiektywnie na to co się wyrabia w Łomiankach. Widzę jak Dąbrowski ucieka przed mieszkańcami i jak zwalnia urzędasów bo nie dostał podwyżki. Robią sobie złośliwości tylko, że Dąbrowski robi to kosztem wszystkich dookoła.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Też mieszkanka

  z tego co słyszałam to DK jest zamknięty tylko dla mieszkańców może już wystarczy tego bezmyślnego wydawania NASZYCH pieniędzy ja jestem ciekawa wyniku kontroli

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Mieszkanka Łomianek

  Niech zrobią kontrolę nawet 10 razy i tak nic nie wyjdzie tak jak bylo poprzednio Nik itp.I co ? I nic!! Znowu Radni ,którzy są przeciwni burmistrzowi wyjda na idiotów ha ha .Dąbrowski jest za uczciwy zeby kraśc .

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Gulu gulu

  „Mieszkanko Łomianek” ale co jest winą radnych? To, że wiceburmistrz Rusiecki zamiast pilnować płynności finansowej Domu Kultury, robi sobie autoportrety swoim tablecikiem?

  0
  0
  Odpowiedz
 11. Mieszkanka Łomianek

  Gulu gulu idż na sesję i posłuchaj jak pracuja Radni i nie zadawaj głupich pytan ,bo nie wypada robić z siebie…………..

  0
  0
  Odpowiedz
 12. a.:)

  mieszkanko łomianek
  czy to nie Ty przypadkiem krzyczysz na tych sesjach?

  0
  0
  Odpowiedz
 13. Mieszkanka Łomianek

  Bacznie obserwuję poczynania całej Rady,bo krzyczec nie wypada,chociaż przydałoby się zwłaszcza kiedy przewodniczacy zabiera mikrofon .

  0
  0
  Odpowiedz
 14. Gulu gulu

  „Mieszkanko Łomianek”. Ja osobiście wolę radnych, którzy dbają o pieniądze podatników (czyli też moje) i chcą skontrolować finanse Domu Kultury, niż kolesia, który zamiast pilnować płynności finansowej Domu Kultury zabawia się w najlepsze.

  Oczywiście, szanuje Twoje zdanie. Każdy może mieć swoje poglądy i to jest najlepsze w INFO ŁOMIANKI, że możemy się tu nim dzielić.

  0
  0
  Odpowiedz
 15. do Gulu gulu

  Chyba nie rozumiesz słowa ZABAWIAC SIE W NAJLEPSZE.

  0
  0
  Odpowiedz
 16. Gas

  do Gulu gulu
  „Kończ Waść – wstydu sobie oszczędź”…

  0
  0
  Odpowiedz
 17. Prawdziwa Mieszkanka Łomianek

  Wypraszam sobie. To nie ja krzyczę teraz na sesjach. Już od dawna nie krzyczałam. Jakaś inna mieszkanka podszywa się pode mnie! Wypraszam sobie! Podam do sądu! Do prokuratury za naruszanie dóbr osobistych! Wypaczanie mojego wizerunku! I proszę niniejsze wyproszenie zamieścić na głównej stronie obok oskarżeń #a.:)!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 18. Dawid

  Ludzie posłuchajcie siebie szkoda zycia na głupoty.Zbliżają się święta nie macie innych spraw tylko ciągle sie opluwać?Spokojnych swiąt drodzy sąsiedzi przyjaciele mieszkańcy Łomianek.

  0
  0
  Odpowiedz
 19. bonbonella

  Czy nie wypadałoby trochę częściej robić kontrole finansowe w podległych jednostkach? Wygląda na to, że mamy do czynienia z daleko idącą niefrasobliwością, jeśli chodzi o zarządzanie finansami w DK. A co takiego robi tam pracownia graficzna, że potrzebuje jeszcze 14,5 tysia? A co to za „materiały” za 6,4 tysia? Przydałyby się jakieś konkrety, żeby nie wydawać pochopnie opinii.

  0
  0
  Odpowiedz
 20. a:)

  do ” Prawdziwa Mieszkanka Łomianek ” nikt to nikogo nie oskarża i nie pomawia , ja zadałam pytanie i kierowałam je do „Mieszkanka Łomianek ” a nie do Ciebie.I nie strasz sądem i prokuraturą bo nikt tu nikogo nie wymienia z imienia i nazwiska.
  Przykre jest to że Łomianki ” Moje miasto” od kilku pokoleń tak nisko upada.

  0
  0
  Odpowiedz
 21. PMŁ

  do #a:) Dżizus! Wyluzuj!!! I uruchom szare komórki…

  0
  0
  Odpowiedz
 22. a:)

  do PMŁ ja jestem wyluzowana więc nie wiem o co chodzi

  0
  0
  Odpowiedz
 23. kijemwmrowisko

  A ja mam temat tramwaju. Wolicie po Warszawskiej? Czy po Kolejowej? Kolejna firma projektowa zarobi 60 tysięcy za wizualizację gniota. O tym jakoś cicho. Żaden radny nie protestuje? Jak się podliczy ile kasy kosztuje nas corocznie finansowanie takich koncepcji zamków na lodzie… Dopiero były bulwary na Warszawskiej i promenada nad Wisłą. Na następny rok budżetowy: składane lodowisko (kto zapłaci za prąd?), stadion lokalny (będzie co demolować) i parę innych wizerunkowych bubli.

  0
  0
  Odpowiedz
 24. Jacek

  Ta koncepcja to ma być tramwaj z Nowego Dworu Mazowieckiego do Burakowa 😀 Opracowania w Warszawie wykazały, że tramwaju nikt budować nie będzie. To zwykła kiełbasa wyborcza, za którą zapłacimy!!

  0
  0
  Odpowiedz
 25. krycha

  Pensje dla nauczycieli, fundusz sołecki, teraz kasa na dom kultury – z pewnością to wina burmistrza, to on się awanturuje nie dając złośliwie pieniędzy. Ludzie, otwórzcie oczy – skąd miał wziąć kasę na utrzymanie domu kultury? Gdyby go nie zamknął rosłyby długi, wtedy byście krzyczeli że to przez niego jesteśmy na minusie? Odrobina obiektywizmu w tej całej łomiankowskim zamieszaniu na pewno nie zaszkodzi.

  0
  0
  Odpowiedz
 26. wena

  Jedynymi osobami, które mogą zamknąć Dom Kultury są DYREKTOR MANASTERSKI lub BURMISTRZ DĄBROWSKI. MANASTERSKI był na chorobowym, więc wniosek jest prosty.

  0
  0
  Odpowiedz
 27. stach

  czytam i nie wierzę!!!!! ludzie najpierw chodzą na darmowe pseudo spektakle, w których gra dyrektor dk, córka i żona reżysera (którego od 20 lat nie chcieli w żadnym teatrze, to sobie znalazł dojną krowę w Łomiankach)…jednocześnie płacą stawki komercyjne za zajęcia, a są i matki, które w ramach Klubu Mam pracują za darmo!!!!!!!….w odróżnieniu od rodzinki reżysera…….i jeszcze znajdują się tacy, co obwiniają radnych, którzy chcą jakoś zakręcić ten wypływ kasy….jaką logiką trzeba się kierować, żeby wierzyć burmistrzowi?

  0
  0
  Odpowiedz
 28. Jacek

  Jak to było w reklamie ?
  „Co jest do wszystkiego to jest do niczego”

  Jakie to prawdziwe w Łomiankach !

  0
  0
  Odpowiedz
 29. Gość

  Krycha napisała
  I pewnie by miała rację, tyle tylko że zapominała dodać że burmistrz w tej sprawie dostarczył radzie wnioski bez żadnego realnego uzasadnienie, nie raczył też przedstawić swych racji na komisjach, a w dodatku złożył je w zbyt późnym terminie ( kilka dni przed wypłatą). Krycha czyżbyś nie planowała wydatków i wydawała swoja kasę zawsze gdy zechcesz cokolwiek kupić, nawet gdy to będzie pałac kultury? Czy chcesz by tak postępowała wybrana przez ciebie rada? Burmistrz jak do ta miał szereg szalonych pomysłów wydatków, mimo czkających gminę poważnych wydatków związanych z kanalizacją! Lubi również dawać dotacje, bez sprawdzania na co posły uprzednie. Lubi budzić się w ostatnim momencie, choć wie od miesięcy że na przykład pensje winny wzrosnąć w październiku. Lecz kochając awantury z radą występuje o to nie w czerwcu, nie lipcu czy wrześniu lecz w ostatnich dniach listopada! Czyja więc winien bezmyślnego burmistrza czy stawiana pod murem rada?

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *