www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wieczór kabaretowy w Łomiankach

Dom Kultury w Łomiankach zaprasza na kolejny wieczór kabaretowy już 16 maja 2009 roku w sobotę o godzinie 19.00. Tym razem wystąpią Kabarety ZYGZAK i STADO UMTATA.

Zygzak zaprezentuje swój najnowszy, już szósty program pt „Węzeł komunikacyjny, czyli coś tam, coś tam”” i jak sam zesół przyznaje jest to eksperyment doświadczalny z pogranicza nauk psychologiki spotołecznej, filololoznawstwa i transportolistyki. Program ten za pośrednictwem wyszukanych relacji dokonuje konwencjonalnej translokacji ciężaru odpowiedzialności z tradycyjnie pojmowanego kabaretu na tradycyjnie pojmowaną widownie. Ponadto nie brakuje w nim dobrych tekstów i szalonego aktorstwa. (źródło: Kabaret Zygzak)

Stado Umtata będziemy mogli obejrzeć w programie Pan i Pani IKS, program to niebanalny, bo i dużo suspensu, strzały padają gęsto, akcja takoż niczym z najprawdziwszej sensacyi wyjęta. Ale jest także i refleksji nuta, zadumy chwila. A dla opornych i striptiz się znajdzie. I refleksji nuta. I striptiz. I refleksja. I znowu striptiz… A, nie… striptiz raz jest. I rzecz najdziwniejsza: jest nawet jeden żart. Dobry. Co najmniej jeden. I co najmniej dobry (źródło: www.stadoumtata.art.pl/sztuki_iks.html)

Bilety w cenie 15zł ulgowe i 20 zł normalne do nabycia w sekretariacie Domu Kultury, rezerwacja pod numerem telefonu: 022 751 70 59

źródło: Dom Kultury w Łomiankach
redakcja@lomianki.info

Wieczór kabaretowy w Łomiankach

Wieczór kabaretowy w Łomiankach

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *