www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wiślana już po remoncie

Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego wyremontowało ul. Wiślaną na odcinku od ul. Kolejowej do Warszawskiej.

Wymiana nawierzchni trwała dwa dni, prace trwały w dzień i w nocy. Zostały zaplanowane na sobotę i niedzielę, aby ograniczyć uciążliwości nich wynikające.

Jeszcze dziś – w niedzielę wieczorem – malowano oznakowanie poziome na nowym asfalcie. Reszta prac – jak twierdzili pracownicy firmy remontowej – zostały wykonane, mimo niesprzyjającej pogody, zgodnie z planem.

Jak Wam się jeździ po odnowionej Wiślanej?

Wiślana już po remoncie

Wiślana już po remoncie

Wiślana już po remoncie

Wiślana już po remoncie

Wiślana już po remoncie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

11 komentarzy

 1. zadra

  Brawo! brawo! brawo!
  Tak sprawnie prowadzonej wymiany nawierzchni Łomianki dawno nie widziały. Pomimo niesprzyjającej w ten weekend aury, zaplanowane roboty zostały wykonane w całości. Jakość robót bardzo wysoka. Wielkie podziękowania za wykonane prace dla wszystkich pracowników firmy EFEKT, którzy realizowali zadanie. Równie gorące podziękowania należą się Staroście powiatu warszawskiego-zachodniego Panu Janowi Żychlińskiemu, Dyrektorowi Zarządu Dróg Powiatowych Panu Mieczysławowi Wójcikowi oraz radnemu powiatowemu z Łomianek Panu Wiesławowi Pszczółkowskiemu – inicjatorowi przeprowadzenia remontu.
  Jak widać nasza władza kochana ma się od kogo uczyć. Szkoda tylko, że nie chce tego robić. Niedobrymi przykładami mogą być aktualnie prowadzone, ślimaczące się inwestycje w ulicach Jaśminowej i Zachodniej. Niestety tam efektów nie widać !!!

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Lilu

  Do ślimaczących się inwestycji z wypowiedzi przedmówcy dołożę Paderewskiego gdzie panowie rozgrzebywali przez 2 tygodnie nawierzchnię i tydzień temu zniknęli (tzn bywają w bazie, ale jakby na inny, nieznany front robót się udają), i Chopina, która na obu końcach miała być zrobiona. Do tej pory nie zauważono nawet jednej wbitej łopaty.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. rolnik

  Kiedyś Pan Rusiecki straszł, że chce wypisać się z Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Panie Rusiecki zamiast politykować, obrażać sąsiadów i konfliktować się ze wszystkimi na około, Pan lepiej pójdzie na korepetycje do Pana Starosty i podszkoli się w zakresie przeprowadzanie remontów dróg.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. bilon

  Jak widać na załączonym przykładzie przy prawidłowej organizacji i odpowiednim przygotowaniu inwestycji można prace wykonać sprawnie, fachowo i terminowo przy minimalnym utrudnianiu życia użytkownikom i bez upodlania ludzi. Brawo PWZ.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Anonim

  Jedni ustawiają prace w sobotę i niedzielę żeby było uczciwie i bez utrudnień a inni publikują komunikaty typu „Szanowni Państwo,
  W poniedziałek (24 października) w godzinach od 8:00 do 15:00 w budynkach Urzędu Miejskiego nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej. W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że mogą wystąpić trudności w uzyskaniu wpisów, zaświadczeń, odpisów itp.” Niestety mimo, że informacja była anemicznie uprzejma to komputery nie działały i mieszkańcy odchodzili z kwitkiem bez uzyskania żadnych wpisów, zaświadczeń, odpisów.

  http://www.lomianki.pl/lomianki2/index.php?dc=5645#midlleColumn

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Cienki

  Teraz nie wiadomo jak jeździć bez dołków.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Adam

  Jeszcze jakby wyremotowali Wiślaną w stronę Wisły, to by było super. Dobra robota. Widziałem, że firma solidnie pracowała.

  Z czego to wynika, że Powiay potrafi a Gmina już gorzej? Bo to co się dzieje na Paderewskieho to chyba jakiś żart. Rozkopali i nic się nie dzieje. Jakby nikt się tym rozkopem nie interesował.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Jeserek

  Adam, ul. Wiślana ona odcinku od strony Wisły do ulicy Rolniczej jest drogą gminną.
  Faktycznie powiat stanął na wysokości zadania. Jakby jeszcze zrobili prawo skręty na skrzyżowani ul.Wiślanej i ul. Warszawskiej było by udrożnienie tego wąskiego gardła. Dokumentacja jest zrobiona kilka lat temu, teraz po pierwsze trzeba żeby obydwie strony chciały, a po drugie ustalić z Gminą warunki wspólnego finansowania.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. zadra

  Na stronie http://www.lomianki.pl znalazłem wpis z 24.10.2016 o lokalnych inwestycjach. Nawet remont w ulicy Wiślanej, wykonany w ostatni weekend przez powiat warszawski zachodni nasza władza kochana zaliczyła do swoich osiągnięć !!! No cóż, podobnie było już z budową wiaduktu nad ulicą Brukową.
  Informację wystarczy teraz powtórzyć tylko 100 razy i słupki popularności wzrosną zdecydowanie. Panowie, nie o taką naukę mi chodziło !!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 10. hahaha

  Obecne władze sukcesu remontu ulicy Wiślanej nie mogą sobie przypisać ale jak za miesiąc będą dziury to zwalicie na Rusieckiego…szkoda że pan Pszczółkowski gdy sprawował najważniejsza funkcję w Łomiankach nie miał takiego rozmachu przy budowaniu dróg, kanalizacji, szkół itp. Zwykła gra polityczna, pokazać że my możemy lepiej, szybciej…żeby tylko nas wybrali to wtedy powsadza się swoich na stołki i będziemy mieli luzik na kolejne lata. Ot cała filozofia ludzi powiązanych z PO. No i mam pytanie do kolegi o niku „zadra”…skąd taki wyszukany nick ? Masz zadre bo cię zwolnili z jakiegoś stanowiska ? Straciłeś wpływy ? A może nazywasz się Józef Wierzbicki i jak patrzysz w lustro to nie możesz tego znieść ?

  0
  0
  Odpowiedz
 11. GaS

  Więc odnosząc się troszkę do ostatniego wpisu #hahaha – nie będąc józefem – zapytam… Co robiło auto p. Rusieckiego w dniu dzisiejszym. Czwartek ok. godz 9.30 na parkingu „Nastula Club” w Łomiankach przy Wiślanej? ( ja wiem , że auto stało) 😉 Jednak trochę dziwnie się to odbiera , jeżeli „urzędnik” powinien być akurat w pracy od godziny 08.00 do 16.00 i dodatkowo nie korzystać z portali społecznościowych… 😉 Pozdrawiam.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *