www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wolność wypowiedzi to standard

W związku z coraz liczniej docierającymi do redakcji LOMIANKI.INFO głosami mieszkańców o potrzebie współtworzenia lokalnych mediów, a także z narastającym zapotrzebowaniem na nie scentralizowaną informację, postanowiliśmy uruchomić system, pozwalający KAŻDEMU na wygłaszanie opinii, na komentowanie łomiankowskiej rzeczywistości, na prezentowanie własnego punktu widzenia.

Zapraszamy wszystkich – przede wszystkim mieszkańców, przedstawicieli stowarzyszeń i instytucji,przedstawicieli Rad Osiedlowych i Sołeckich, ale też radnych Rady Miejskiej, burmistrza i urzędników… do nieskrępowanej komunikacji.

Mamy nadzieję, że podzielicie się – z nami sąsiadami – głównie dobrą informacją, ciekawym spostrzeżeniem czy fantastycznym zdjęciem. Jednak zdajemy sobie również sprawę z potrzeby istnienia miejsca, w którym będziecie mogli poruszać tematy mniej optymistyczne, niepokojące czy bulwersujące…

Jesteśmy dla Was. Zapraszamy!!!

WWW.MOJE.LOMIANKI.INFO

Wolność wypowiedzi to standard

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

2 komentarze

 1. Weronika

  Bardzo dobry pomysł! Czy mogą być tematy około-łomiankowskie?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. lithuan

  Chcialbym poinformowac mieszkancow Lomianek, ze woda ze stduni/zrodelka miejskiego przy ul Armii Poznan kompletnie nie nadaje sie do picia. Z prywatnej analizy w zaprzyjaznionych wodociagach wyniklo, ze jest ona bogata w szkodliwe bakterie.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *