www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wolontariusze WOŚP na ulicach Łomianek

Łomiankowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ruszył dziś już po 8.00. Wydano 45 identyfikatorów, a wolontariuszy już od rana można spotkać na ulicach Łomianek.

Każdy z wolontariuszy jest „uzbrojony” w identyfikator oraz puszkę Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Identyfikator jest ze zdjęciem, imieniem i nazwiskiem wolontariusza, numerem ankiety, (ewentualnym imieniem i nazwiskiem opiekuna – w przypadku jeśli wolontariusz nie ma ukończonych 16 lat), adresem wolontariusza. Identyfikator musi mieć Fundacyjną serduszkową pieczątkę, hologram WOŚP i być zalaminowany.

Puszka wolontariusza musi być oklejona Fundacyjnymi banderolami. Na górze przy otworze do wrzucania pieniędzy, znajdować się powinien wyraźnie napisany ten sam numer kwestującego, który widnieje na identyfikatorze.

Do godziny 9.00 do łomiankowskiego Sztabu wróciła już jedna puszka wypełniona pieniędzmi, które pozwolą na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Łomiankowski Sztab WOŚP zorganizował Dom Kultury w Łomiankach przy ul. Wiejskiej 12a, tel. 22 751 3502.

Tego dnia poza zasileniem puszek łomiankowskich wolontariuszy polecamy odwiedzić w godzinach 12.00 – 18.00 Kiermasz w Domu Kultury przy ulicy Wiejskiej 12a.

W godzinach 13.00 – 20.00 Stowarzyszenie PRACOWNIA LOMIANKI oraz OSP Łomianki zapraszają na KONCERT ROCKOWY do Auli Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego.

Ponadto… Pływalnia ICDS bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji „100 BASENÓW PŁYNIE Z POMPĄ”. Na stu pływalniach w Polsce (w tym w Łomiankach) zorganizowana zostanie sztafeta pływacka. Uczestnikiem sztafety może zostać każdy kto umie pływać i swoją postawą chce wesprzeć inicjatywę.

redakcja@lomianki.info

Wolontariusze WOŚP na ulicach Łomianek

Wolontariusze WOŚP na ulicach Łomianek

Wolontariusze WOŚP na ulicach Łomianek

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *