www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

WOŚP Łomianki – jest rekord!

Jak informuje łomiankowski Sztab 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zarejestrowany w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomiankach…

46 939,80 PLN to wynik na godzinę 1:05. Tyle nie uzbieraliśmy jeszcze w 23-letniej historii sztabu WOŚP Łomianki. A my się przecież dopiero rozkręcamy!

Tegorocznym rekordzistą w kategorii „Impreza” jest:
LEMON TREE i koncert niedzielny – 2950,60 PLN + 40 EUR,
na drugim miejscu JACKS BAR i piątkowy koncert Bike Lovers – 2080 PLN,
na trzecim Centrum Kultury – 1505,20 PLN,
na czwartym OSP Łomianki – 1186 PLN,
na piątym JACKS BAR i niedzielne flipery JACKA – 844,50 PLB

Rekord pojedynczego wolontariusza kwestującego na ulicy to 2000,08 PLN. W kategorii pojedynczy rekordzista wyniki są nieoficjalne, bo nie mamy jeszcze wszystkich puszek.

I jak tu nie być dumnym z bycia łomiankoszczakiem. :))))))))


Kolejny Finał i kolejny sukces. Jak widać zmiany – wyjście łomiankowskich Finałów poza Centrum Kultury – przynoszą wymierne korzyści.
Serdecznie gratulujemy mieszkańcom Łomianek otwartości i pozytywnej energii, wszystkim wolontariuszom wytrwałości, a sztabowi – z Michałem Naftyńskim na czele – efektów!

Dziękujemy za wspaniałą współpracę! Sama przyjemność i… nieprzespane noce 🙂

Relacja z wydarzenia już niebawem…

redakcja@lomianki.info

WOŚP Łomianki - jest rekord!

WOŚP Łomianki - jest rekord!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

7 komentarzy

 1. Pablo

  Moj rekord 2000.08 zl narazie 1 jestem.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Jarek

  Bardzo dobry wynik. Ale fajnie! Świętowaliśmy w Domu Kultury i w Lemonie Tree i u Jacka Danielsa

  Niestety to co było w Domu Kultury nie miało nic wspólnego z graniem dla Orkiestry 🙁 Taki pokaz grup tanecznych, chyba tylko interesujący dla rodziców.
  Szkoda, bo jak Dyrektorką była Pani Mikruta to może i w skromnych pomieszczeniach ale prawdziwe świętowanie było.

  W Lemon na początku licytacje zbyt rozciągnięte i przegadane, potem sie rozkręciło wraz z tłumem który wypełnił Lemona Tree, Loncerty pierwsza klasa!

  W Jacku Danielsie postukaliśmy trochę w automaty, jak za dawnych lat 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 3. mama wolontariuszki

  Na zdjęciu fantastyczne Panie liczace pieniądze. Moja córka uczestniczyła pierwszy raz w WOŚP i jest zachwycona, też dzieki miłym Paniom. Zachwycona też strażakami, cały wieczór to przeżywała 🙂 No ale wiadomo, chłopaki w mundurach robią wrażenie na dziewczynach 🙂

  Za rok na 100% bedziemy!

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Jasiek

  Dzieki dla Info Łomianki za pełną informację o imprezach WOŚP, gdyby nie Wy to zapewne rekord nie byłby tak wspaniały! Rzetelna informacja w takiej sytuacji to rzecz najważniejsza.

  Szkoda, że w Domu Kultury nic dyrektor Monesterski nie powiedział o koncercie w Lemon Tree i innych akcjach np. o Klubie jachtowym w ICDS gdzie też była zbiórka, może część osób by chętnie skorzystała i wynik by był jeszcze lepszy.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Redakcja LOMIANKI.INFO

  Wiadomość z ostatniej chwili… kwota zebrana podczas tegorocznego łomiankowskiego Finału WOŚP zbliża się „niebezpiecznie” do 50 000 ZŁOTYCH!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Zuzia

  50000 tyś to bardzo ładna kwota. Aż miło czytać. Z tego jak podejrzewam wstępnego rozliczenia wynika , że koncerty poza D.Kultury przynoszą większe kwoty. To bardzo dobrze , że mieszkańcy włączają się widząc co się dzieje. BRAWO MY!

  Czekam z niecierpliwością na wasze zdjęcia i filmy, bo na urzędowych mediach jest wybiórczo tylko o D.Kultury. A szkoda, bo większość pieniążków zebraliśmy w Lemon i Jacks, a przypisywanie sobie zasług jest niesmaczne

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Anonim

  czy będzie relacja zdjęciowa jak w latach ubiegłych? byliśmy w lemonie, ale chętnie zobaczylibyśmy jak to wyglądało gdzie indziej 🙂

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *