www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wspólny bilet – Łomianki/Warszawa

Zarząd Komunikacji Miejskiej Łomianki informuje…„Temat wspólnego biletu umożliwiającego korzystanie z komunikacji miejskiej w Warszawie i Łomiankach jest dyskutowany wśród mieszkańców naszego miasta od kilku lat. W ostatnich miesiącach negocjacje z Zarządem Transportu Miejskiego nabrały przyspieszenia. Bliskie jest podpisanie stosownych umów pozwalających na zrealizowanie tej idei.

Ustalono, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów wprowadzone zostaną bilety łączące w sobie możliwość korzystania z autobusów KMŁ oraz wszystkich środków transportu ZTM w obrębie I strefy komunikacyjnej Warszawy. Będzie to bilet 30-dniowy. Proponowane ceny biletu normalnego Łomianki – Warszawa: 128 zł, Czosnów – Warszawa: 136 zł, ulgowego odpowiednio 64 i 68 zł.

Porozumienie z ZTM przewiduje honorowanie części biletów z taryfy ZTM w autobusach KMŁ na terenie I strefy warszawskiej (aktualnie na trasie od Metra Marymont do ul. Wóycickiego).

W pierwszym etapie nośnikiem tego biletu będzie Warszawska Karta Miejska (w kolejnych miesiącach wprowadzona zostanie spersonalizowana Łomiankowska Karta Miejska).

Dystrybucja (nanoszenie) odbywać się będzie w wytypowanych punktach sprzedaży biletów KMŁ a w dalszej kolejności w sieci na terenie Warszawy.

Każdy autobus wyposażony zostanie w przynajmniej jeden kasownik zgodny z wymaganiami ZTM. Będzie nim można aktywować bilet naniesiony wcześniej na Kartę.

Nasza spółka zachowuje w tym rozwiązaniu pełną autonomię oraz możliwość samodzielnego kształtowania komunikacji w obrębie gminy naszej i sąsiedniej (Czosnów).

O kolejnych krokach wdrażania biletu 30-to dniowego będziemy na bieżąco informować naszych P.T. Pasażerów.

Pytania w sprawie biletu 30-to dniowego prosimy kierować na adres wspolny@kmlomianki.info.””

źródło: www.kmlomianki.info
redakcja@lomianki.info

Wspólny bilet - Łomianki/Warszawa

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *