www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Wybierz Czwartą Drogę

Uroczyste otwarcie zapowiadanego na drugą połowę września br. szkolenia Czwarta DrogaŸ – jest zaplanowane na sobotę, 25. Września 2010, godz. 10:00 i odbędzie się w Sali konferencyjnej ICDS, ul. Staszica 2 w Łomiankach.

Całość szkolenia obejmuje 6h zajęć, w tym wykład, 2 przerwy, catering, materiały szkoleniowe.

Tematyka wykładu dotyczy zagadnień kluczowe każdego gospodarstwa domowego i obejmuje:

– Model funkcjonowania finansów domowych, z którego wynikają zasady ich rozwoju w długim okresie. Znajomość tych zasad pozwala świadomie podejmować decyzje, które są kluczowe w zakresie kształtowania własnej sytuacji finansowej. Pokazuje także, że bogacenie się i ubożenie to dwie strony tego samego zagadnienia, co w efekcie prowadzi do wniosku, że jeśli nie bogacisz się, ubożejesz. Decyzja zaś spoczywa wyłącznie w twoich rękach.

– Drogi ewolucji finansów domowych, ich charakterystyki, potencjał, zagrożenia, ryzyka. Także narzędzia pozwalające precyzyjnie określić, którą drogą podążasz aktualnie, co czeka cię na końcu każdej drogi. Znajomość tego obszaru pozwala właściwie określić swoją pozycję finansową, ocenić perspektywy osiągnięcia celów finansowych i w rezultacie podjąć kroki korygujące.

– Czwarta droga, w tym kluczowe elementy ją wspomagające jak cel, decyzje, narzędzia, podejścia. Omówienie trudności, zagrożeń, ryzyk i szans osiągnięcia celu – wolności finansowej. Prezentacja bezpiecznej czwartej drogi, możliwej do podjęcia bez szczególnych wysiłków.

Udział w szkoleniu wymaga wcześniejszej rejestracji i opłacenia ceny kursu 225 pln do dnia 22.09.2010. Dane do dokonania wpłaty przekazujemy po otrzymaniu zgłoszenia.

Nie zwlekaj! Liczba miejsc jest ograniczona

Zgłoszenia: Usługi Sieciowe Sedarim-BRN, Łomianki Dolne, ul. Łużycka 6A, email: NowakP.BRN@gmail.com, Tel. 605 545 956

(artykuł sponsorowany)

Wybierz Czwartą Drogę

Wybierz Czwartą Drogę

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *